КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр"

Львівський перинатальний центр (у народі називають "роддом на Батальній") відчинив свої двері після капітального ремонту в червні 2018 року. За цей час медики встигли прийняти більше 5000 пологів посприяли народженню великої кількості дітей. У перинатальному центрі також практикують проведення партнерських пологів.

Офіційний сайт: perinatal.clinic

Директор перинатального центру: Марія Йосипівна Малачинська

Адреса роддому Львів та контакти

КНП ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр"

79032, м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 6

Телефон / факс: +38 (032) 275-80-61

E-mail: percentr.lviv@gmail.com

Головний лікар (адміністрація) роддому (полового будинку) на Батальній

Львівський обласний клінічний перинатальний центр

Відділення (структура)

 • Лабораторно-діагностичний блок;
 • Пологове відділення;
 • Відділення анестезіології та інтенсивної терапії;
 • Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених;
 • Відділення доношених та недоношених дітей (спільного перебування матері та дитини);
 • Відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології.

КЗ ЛОР "ЛОКПЦ" спеціалізується на:

 • Спостереженні вагітності;
 • Наданні медичної допомоги у разі виникнення ускладнень під час вагітності;
 • Збереженні вагітності;
 • Проведенні фізіологічних пологів;
 • Проведенні кесарських розтинів;
 • Знеболенні під час фізіологічних пологів та кесарських розтинів;
 • Спостереженні за породіллями та малюками у післяпологовому періоді;
 • Наданні медичної допомоги у разі виникнення ускладнень у післяпологовому періоді;
 • Діагностиці внутрішньоутробних захворювань у новонароджених;
 • Догляді та лікуванні передчасно народжених дітей;
 • Діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій;
 • Діагностиці методом кардіотокографії.

Контактні телефони

Приймальня адміністрації: +38 (032) 259-19-60

Пологове відділення

Приймальний покій: +38 (032) 259-19-44

Завідувач відділенням / Ординаторська: +38 (032) 259-19-40

Старша акушерка / Пологові зали / Операційні сестри: +38 (032) 259-19-41

Післяпологове відділення

Завідувач відділенням / Ординаторська / Старша медсестра: +38 (032) 259-19-45

Дитяче відділення

Завідувач відділенням / Ординаторська: +38 (032) 259-19-43

Старша медсестра / Пост III поверху: +38 (032) 259-19-42

Дитяча реанімація

Завідувач відділенням / Ординаторська / Старша медсестра / Пост: +38 (032) 259-19-55

Реанімація

Завідувач відділенням / Ординаторська: +38 (032) 259-19-59

Старша медсестра / Пост / Ізолятор: +38 (032) 259-19-54

Патологія вагітності

Завідувач відділенням / Ординаторська: +38 (032) 259-19-57

Старша медсестра / Пост I: +38 (032) 259-19-58

Лабораторія

Лабораторія/УЗД: +38 (032) 259-19-53

Залиште свій відгук про роддом на Батальній (перинатальний центр Львів)

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про пологовий будинок - Роддом Батальна - КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр"


Марта

Позитивний відгук
01.03.2024
Хочу ще раз подякувати Ладубець Тетяні Петрівні за те що допомогла зʼявитися на світ нашому синочку 23.02.2024. Вона наче друга мама підтримувала і зробила все,щоб я змогла народити. Дякую за ваше терпіння і професіоналізм. І за вашу усміхненість та привітність. І окрема подяка лактологу Жук Людмилі,яка навчила мене як правильно прикладати до грудей,тепер ми налагоджуємо помалу гв

Марта

Позитивний відгук
26.02.2024
Народжувала 23.02.2024 у Тетяни Ладубець,приїхала на чергову бригаду.Відношення персоналу прекрасне,професійна допомога на вищому рівні,все під контролем. Всі медикаменти та ліки абсолютно безкоштовні.Дуже задоволена перинатальним центром.

Козар Іванна Миколаївна

Позитивний відгук
18.02.2024
Гарно сподобалось нам Московитин Галина Володимирівна

Іванна

Позитивний відгук
30.01.2024
Хочу висловити щиру подяку лікарю Сімкіну Олександру Леонідовичу за народження нашої донечки, 18.01.2024(кесарів розтин) . Усі дні перебування в перенатальному центрі Олександр Леонідович відвідував нас кожен день , враховуючи суботу та неділю , надаючи консультації та рекомендації. Він створив для мене довіру та впевненість, я знала що знаходжусь у надійних руках. Лікар дуже відповідальний і професійний, рекомендую його , як хорошого спеціаліста.

Марина

Позитивний відгук
18.01.2024
Дуже дякую лікарю гінекології

Марта

Нейтральний відгук
25.11.2023
Підкажіть будь ласка , як може зараз коштувати індивідуальна палата за 2000 грн ????? Коли Київ , Луцьк , Івано Франківськ -400-600 грн доба ..

Христина

Негативний відгук
20.11.2023
Народжувала на початку листопада 2023 з черговою бригадою. Спершу попала на акушера-гінеколога Поврозника, який очевидно розумів, що його зміна закінчиться раніше, аніж мої пологи, тому ставлення було дуже пофігістичне, а його залучення практично нульове. В пологову залу чоловіка не хотіли пускати, мовляв ще рано бо розкриття мале, чоловік довго наполягав на своєму праві присутності - пустили. Зав.відділенням Миколайчук проводила один огляд і він був таким же болючим, як перейми на 8-9 см, при тому шо огляди інших лікарів були практично безболісними, тому такий огляд зав.відділенням це точно не норма. Далі наступила зміна Годиша Я. Цей акушер-гінеколог спершу створив гарне враження і начебто був зацікавлений, але на ділі в потужному періоді не питав згоди ані на вакуумну екстракцію плоду, ані на епізіотомію, не пропонував чоловікові перерізати пуповину і не коментував що саме за маніпуляції він проводить, хоча кожен з цих пунктів ми проговорювали при знайомстві і Годиш сам говорив, що всі маніпуляції мають бути озвучені, а втручання узгоджені зі мною. Єдиний плюс - зашив добре, швидко загоюється. Вільних індивідуальних палат не було і сказали що варіантів для спільного перебування з чоловіком немає, хоча потім дивовижним чином зʼявився готовий документ про згоду бути в звичайній палаті на умовах індивідуальної, тобто практика поширена, раз є документ для цього, але пропонувати це ніхто не збирався.

Ангеліна

Позитивний відгук
15.11.2023
Народжувала в Миколайчук Людмили Анатолівної , неописати словами наскільки лагідно і тепло вона прийняла мене з першого дня і на пологи , невідходила від мене всі схватки була коло мене ,лікар з Великої літери ,дуже файний підхід до людей настільки все врівноважено і спокійно ))))з дитячого педіатра найкраща Калита Мирослава Богданівна все для дитини розказала понятно шо і як робити , також дуже хороший лікар ))))Дякуючи їм в нас народився здоровий син )))

Катерина

Позитивний відгук
24.10.2023
В травні народила довгоочікуваного хлопчика. Пологи були передчасні, на 4 тижні раніше запланованої дати. Дуже рада, що народжувала саме в перинатальному центрі і була під супроводом професіональних лікарів! Вдячна Христині Орестівні Волівендер за чіткі інструкції на пологах і всім-всім лікарям, які опікувались мною і дитиною!

Ліля

Позитивний відгук
27.09.2023
Цього року рівно два місяця назад народила нашого довгоочікуваного хлопчика . Хочу щиро подякувати лікарці Ліщинський Тетяні Володимирівні та іі команді за професіоналізм, добре ставлення та допомогу під час пологів. Спостерігалась з 33 тижня. Лікарка завжди відповідала на дзвінки та на всі питання, давала чіткі відповіді та рекомендації . Після пологів кожного дня провідувала мене, давала настанови для швидкого відновлення після пологів. Персонал та умови в пологовому на високому рівні, що дуже позитивно вплинуло на моє перебування у пологовому. Дуже щаслива, що обрала саме цей пологовий, бо коли нас виписували, хотілось сказати, що з радістю повернуся ще!)

Ірина

Нейтральний відгук
31.08.2023
Лікар Волівендер нераджу нікому своїми знаннями і профізіалізмом чуть незвела дитину на тої світ

Ірина

Негативний відгук
31.08.2023
Не рекомендую відійшли води а мені стверджували що це дитина попісяла утробі і сеча вийшла дитинки казали чикати Я другий раз народжувала і другі пологи передчасні но такого ще не чула дитинка попісяла За деякий час у мене почалися кровянисті виділення з чим я підійшла знов до лікаря і мене знов відправили у палату і сказали що це норма На рахунок серце биття дитинки сказали також норма що було 60-50 на другий день у мене почалися легенькі схватки у розділі весь час перебувала сама без нагляду коли лікар зайшла почала хаотично вибігати у коридор і кричати хто небудь кого небудь акушерку бігом Наробила дівчинку І за того що була мала кількість вод дитина ноковталася багато води і получила запалення легень І це все через халатність лікарів

Ірина

Нейтральний відгук
12.06.2023
Хто має номер хорошого невролога дитячого,дуже потрібно. Дякую

Оксана

Позитивний відгук
24.05.2023
У травні 2023 року народила маля у доктора Олександра Сімкіна власне у перинатальному центрі, тому враження найсвіжіші. Перебувала у відділеннях: патології, реанімації та післяпологовому і в кожному працюють професіонали своєї справи, послуги надають на найвищому рівні, медикаментами забезпечені! Персонал ввічливий і доброзичливий, знає і чітко виконує свої функціональні обов’язки 24 год на добу від санітарки, медсестри , лікаря …. На кожне запитання пацієнт отримує вичерпні пояснення. А запитань багато … і вони різні, адже мамочки переживають! Сердечно дякую Олександру Сімкіну і Наталії Кунті за їх таку високу фаховість , щоденну посмішку і добре слово підтримки! Рясних Вам Божих Благословінь на многії і благіі літа!

Марія

Позитивний відгук
16.05.2023
Хочу висловити щиру подяку Сімкіну О.Л. за високий професіоналізм і неймовірні якості як гінекологу. Ваша ретельна увага до деталей, знання і досвід дозволяють вам надавати найвищу якість медичної допомоги вашим пацієнткам. Ваша експертність і пильність в роботі промовляють самі за себе. Ви завжди проявляєте велику турботу про комфорт пацієнтів, створюючи довіру та спокій у найбільш вразливі моменти їх життя. Дякую вам!


Напишіть свій відгук про цей роддом у Львові

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук