Ковальчук Ігор Ярославович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Ковальчук Ігор Ярославович займає 22 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Ковальчука Ігоря Ярославовича залишено 10 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Ковальчук Ігор Ярославович - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський державний медичний інститут, акушерство та гінекологія, 1984 р.

Категорія лікаря: Вища – акушерство та гінекологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр"

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 10

Позитивних відгуків: 7

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 3

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Ковальчук Ігор Ярославович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Ковальчука Ігоря Ярославовича


Ірина

Нейтральний відгук
10.03.2022
Дівчата Напишіть, будь ласка, номер телефона Ігоря Ярославовича 06781024574 Зазделегідь дякую

Юлія

Позитивний відгук
04.02.2022
Хотіла теж залишити позитивний відгук. У 2018 народжувала донечку. Донечка йшла сідничками. Ми дуже хвилювалися, вмовляли лікаря на кесарево, всією сім'єю не давали спокою. Ігор Ярославлвич впевнив, що народжу сама! Він твердо переконав, що ми впораємось! І так і сталося! Я народила легко, самостійно здорову дівчинку!! Низький уклік лікарю за донечку, за професіоналізм, за чесність!

Надія

Нейтральний відгук
09.12.2021
Добрий вечір напишіть будьласка номер телефону Ковальчука Ігора на мій номер 0970446216 цей і вайбер

Ірина

Позитивний відгук
03.12.2021
Прекрасний лікар, фахівець,Людина.Тільки позитивні враження,жодних сум не називає. Пологи відбулись дуже швидко,безболісно і головне якісно. Головне чітко дотримуватися його інструкцій.

Мирослава

Позитивний відгук
11.09.2021
Супер!!!!!

Ірина

Позитивний відгук
19.08.2021
Всім привіт перші пологи були саме у Ігора Ярославовича людина яка без узд глянувши на животик сказав що до 40тижня наврядки до ходжу ставили робити на 27травня,але він запевнив якщо до 15 травня не народиш приходь я народила 14 і дуже задоволена зразу запевнив,що мене боліти не буде так і сталось 35хв і здорова дитина народжувала сама)) Дуже дбайливо ставиться перевіряє дивиться надзвичайно спокійний, терпеливий та відчливий)) Зараз готуюсь до 2х пологів і звичайно звертатимусь до нього)) Дякую,що є такі Люди з Великої букви Богу)))

Уляна

Позитивний відгук
01.02.2021
Перші пологи, було чисте сідничне, всю вагітність, настроєна була народжувати природнім шляхом, Ігор Ярославович підтримав з умовою, що плід буде не великий (ріст маю 170, бедра не вузенькі) Словом довірилася лікарю повністю і не жалію! Під час потугів все ясно і конкретно об’яснив як і що робити. Пологі були не легкі, але завдяки Ігору Ярославовичу,я залишилася без лишніх швів на животі і з чудовою дівчинкою) Після пологів кожного дня приходив на огляд, гарно відносився і ввічливо відповідав на всі запитання. Що до фінансів, сказав моєму чоловікові конкретно скільки і кому, що дуже все спростило. І за таку його роботу, я б сказала зовсім не багато. Я надзвичайно вдячна йому за все, і за донечку і за себе! П.с: За Ігора Ярославовича взнала через сестру, вона теж народжувала за рік до мене в нього і задоволена. Також вже після пологів не одноразово чула тільки хороші відгуки.

Крута Юлія

Позитивний відгук
29.01.2021
Напишіть будь-ласка номер Ковальчук І.Я. Буду дуже вдячна.

Ольга

Нейтральний відгук
20.01.2021
Надішліть будь ласка номер Ігоря Ярославовича 380682902676 вайберв телеграм

Ірина

Позитивний відгук
27.12.2020
У мене троє дітей: двоє із них я народжувала у Ігора Ярославовича. Я вдячна Богу, за те що дізналася про нього і він взяв мене під свою відповідальнісь( у зв,язку з тим що у мене була патологія) - 2006 рік у квітні мені видалили всю щитовидку( онко-), а у 2007 в листопаді я народжувала сама, хоча мені інші лікарі радили кесарів розтин. Перша дитина вагою - 3550. друга - 4050, третя - 3540, двоє останніх у нього. Я щиро дякую йому за все, біля мене не було нікого, він приходив кожного дня провіряти як я і як дитинка. Людина з великої букви - він не вимагав ніколи грошей, і завжди задоволений виписував виписував нас із роддому. Я завжди його згадую, і дякую Богу що звів мене з чудовим лікарем. Дай Бог здоров'я йому та його сім'ї, а також здорових пацієнток❤❤❤

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук