Яцків Ольга Ярославівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Яцків Ольга Ярославівна займає 73 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Яцків Ольгу Ярославівну залишено 3 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 3

Позитивних відгуків: 1

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 2

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Яцків Ольга Ярославівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Яцків Ольгу Ярославівну


Марта

Позитивний відгук
07.12.2021
Чудовий лікар і приємна людина. Багато нової інформації дізналася. Це одна із гінекологів ,до якої варто звертатися з будь якими запитаннями та скаргами Саме головне що вона дійсно професіонал своєї справи. Якщо непомиляюся стаж роботи уже 26 років,це один із вагомих факторів щоб прийти на прийом саме до неї. Веде в мене вагітність, а до цього привела в порядок цикл і гормони. Вагомих мінусів в роботі чи ще в чомусь не знайшла Раджу без вагань .

Аня

Нейтральний відгук
15.01.2021
Напишіть будь-ласка , ще хтось свій досвід. Бо чомусь не довіряю..

Оксана

Нейтральний відгук
28.05.2017
Лікар уважна, до деталей розказує діагноз і призначення. Щоправда, любить нагнітати і розказати страшилки про страшні ускладнення, якщо лікувати не так як вона каже або спробувати їй заперечити...