Тудай Віталій Миколайович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Тудай Віталій Миколайович займає 71 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Тудая Віталія Миколайовича залишено 3 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Тудай Віталій Миколайович - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, медичний факультет, 1997 р.

Категорія лікаря: Вища – акушерство та гінекологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр"

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 3

Позитивних відгуків: 3

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Тудай Віталій Миколайович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Тудая Віталія Миколайовича

Олександра

Позитивний відгук
08.03.2024
Я не місцева, потрапила до Віталія Миколайовича на прийом у перенатальному центрі як до чергового лікаря ще до вагітності, проходячи річний контроль свого здоровʼя. Стояло питання планування вагітності, лікар порадив які аналізи потрібно зробити та які вітаміни краще приймати. Пізніше, завагітнівши, навіть і сумнівів не виникло, до якого лікаря я стану на облік. В першу чергу, він прекрасний як людина, зовсім простий у спілкуванні, врівноважений, та готовий відповісти на ваші «дивні» питання, які так часто задають вагітні жінки. Віталій Миколайович Тудай, прекрасний лікар, який зі мною від початку вагітності аж до пологів. Ніякої води, та лишньої інформації, все гарно, чітко і по суті. Завдяки йому 1 березня в мене народилась прекрасна донечка. Так як вагітність вже друга, то є з чим порівняти. Повірте, все було настільки ідеально. Адже зібралась гарна команда професіоналів своєї справи. Особлива подяка анестезіологу Лехновському Олександру, людина яка зробила магічний укол, всім акушеркам і медсестрам, педіатру Войтович Роксоляні. Також хочеться відмітити керівника перинатального центру Малачинську Марію Йосипівну як гарного управлінця. Завдяки їй, центр має гарні умови та сучасне обладнання. Все та всі працюють чітко та без перебоїв. Тому ще раз велика вам всім подяка, і рекомендую! За третім, тільки сюди!❤️

Анастасія

Позитивний відгук
06.10.2023
3 жовтня народився наш синочок.Завдяки Тудаю Віталію Миколайовичу,дуже хороший лікар,уважний,доступно все пояснює. Пологи пройшли максимально комфорно. Також хочу подякувати педіатру Роксолані Ярославівній Войтович Анестезіологу Терешко Аллі Деректор Малачинська Марія Йосипівна хороший керівник,умови в перенатальному центрі на вищому рівні.Рекомендую Віталія Миколайовича

Людмила

Позитивний відгук
04.10.2023
20 вересня народився наш синочок шляхом фізіологічних пологів, за це щиро дякуємо Тудай Віталію Миколайовичу. Чудовий лікар, професіонал своєї справи, уважний, дуже відповідальний, спокійний та просто хороша людина. Завжди на звʼязку впродовж всієї вагітності та після пологів. Під час пологів все доступно пояснює на кожному етапі пологів. Лікар, з яким все чітко, організовано та поетапно. Пологи пройшли максимально легко, комфортно, шаидко та безболісно. Жодного разу не пожаліла про вибір лікаря на пологи. Також щиро дякую: - педіатру Опришко Богдані Степанівні, яка щоденно приходила, цікавилась дитинкою, оглядала, розповідала все та консультувала. - анестезіологу Аллі Терешко - все пройшло швидко, легко і безболісно. - та всьому персоналу Перенатального центру, які з теплом та турботою кожен виконують свою роботу. Вважаю, що це завдяки гарному керівнику - Малачинській Марії Йосипівні. Безмежно дякуємо Віталію Миколайовичу та його команді, атмосфера на пологах була дуже комфортна.