Царинник Вікторія Ярославівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Царинник Вікторія Ярославівна займає 28 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Царинник Вікторію Ярославівну залишено 9 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Царинник Вікторія Ярославівна - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський державний медичний інститут, 1994 р.

Категорія лікаря: І – акушерство та гінекологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КНП "Пологовий клінічний будинок №1 міста Львова"

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 9

Позитивних відгуків: 7

Негативних відгуків: 2

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Царинник Вікторія Ярославівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Царинник Вікторію Ярославівну

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Марія

Позитивний відгук
10.11.2023
Народжувала в неї двох здорових діток, вже їм 8 і 13 , а лікаря часто згадую і рекомендую усім. З грудьми допомагала і постійно забігала , питалась про самопочуття.

Впо

Негативний відгук
20.04.2023
Взяточніца ще яких треба пошукати! У мене відійшли води і ситуація недуже добра тому потрібно було швидко кесерити. Прийшла вона швидко. Працює або з молодняком ( щоб менше платити) чи з дежурною брегадою. Дуже самовпевнена у власному досвіді але потрібен і досвід інших. Епідуралку ставила Кузьма Ірина Богданівна це точно і ще Груник Діана Ігорівна . Немогли поставити хв 40. Калюжа сліз діаметром 15 см, синці по хребту . Читала молитви аби ходити після таких спеціалістів. Це все затягування часу який потім відобразився на стані дитини. Я переселенка і почитавши відгуки про неї вирішила ще на етапі знайомства обговорити ціну. Коли я почала натякати що немаю багато грошей вона мені у відкриту сказала що якщо безплатно то це в дежурну, я казала що трохи відклала, а вона запитала скільки і я відповіла 300 доларів. Вона погодилась. З першої нашої зустрічі лікар постійно мене лякала та тримала як то кажуть в тонусі. Прийшла до неї у мене тиск 160 каже ( та зараз розумію що навряд чи він був настільки високий, може 140 був але не 160). У тебе буде велика дитина. Точно більше 4 кг ( та звідки взятись з такого малого живота такій великій дитині). І все лякає, та посуті прихвалює що вона справиться. Якби у мене не відійшли води самі, то навіть нехочу думати що могло б статися, бо плановий кесарів мав бути через 4 дні. Я не лікар, але я думаю що спеціаліст бачить коли вже час бо по строкам 40 тижднів немає, а на 39 тижні дитина повністю готова на узд і проблеми з водами більш притаманні для перенашування та і ти ж сама кажеш що дитина велика ( чого тоді тягнути). Ну сталось що сталось. Слава Богу обійшлось . Царинник гроші старається забрати поки люди на емоціях. Почала розповідати як мене спасала і сказала сестрі що це коштує 450 доларів і 1000 грн. В такій ситуації віддаси все. Кума теж за тиждень у неї народжувала і казала що більше 10 тис грн не дасть. Та не так сталось. Народжувала вперше і сама. Як народила, то Вікторія сказала що вона як лікар такий молодець що вона народила без жодного розриву. Не почувши вагу навіть дитини поки ту зашивали ( ну ту що без жодного розриву щоб ви зрозуміли ) з її чоловіка взяла 20 тис грн. Він думає що її кесерили раз зашивають і незнає що робити бо мол може не дошиють та і підуть, мовчки віддав гроші. Все разом їй обійшлось 22 тис за природні і після цього вона 3 тиждні немогла сісти. Негативний відгук чисто за взятки, як лікар вона на 4. Шов акуратний, з грудьми допомогла та і в складній ситуації з кесарево все ж викрутилась з Божою допомогою але брати такі гроші під час війни і у переселенців, ну тиж зарплату ж отримуєш за роботу

Христина

Позитивний відгук
03.04.2023
Завдяки підтримці професійного лікаря Царинник Вікторії Ярославівни.Хочу подякувати вам за донечку )))) та за безліч порад.Велике вам дякую і вашій команді)))))

Марія

Позитивний відгук
01.03.2023
Дуже вдячна Богу, що знайшла таку в першу чергу хорошу людину, позитивну, яка вміє знайти підхід до кожного пацієнта, хорошого професійного спеціаліста. Завжди швидко реагує на потреби пацієнта. Діє в інтересах мами і малюка, щоб обоє були здорові та все пройшло добре))) Вікторія Ярославівна велике Вам дякую за нашого синочка)))

Надія

Позитивний відгук
05.11.2022
Хороший лікар! Правда, не сподобалось те, що пологи не знеболюють епідуральною анестезією , як в цивілізованих країнах і жінки досі народжують в муках в Україні .. Хоча лікарі в першу чергу повинні пропонувати такий вид знеболювання , а не казати «я так три рази вмирала, як ти , нічого страшного»

Юлія

Позитивний відгук
25.10.2022
В мене був КР.Дуже задоволена.Хороший лікар.

Олександра

Негативний відгук
15.10.2022
Хабалка, вимагає гроші у пацієнтів. Навіть якщо дали,всеодно мало!

Христина

Позитивний відгук
18.03.2021
Дуже задоволена родами! Все пройшло добре!

Люба терепінь

Позитивний відгук
12.01.2021
Дуже хороший лікар народжувала трьох дітей і вдячна за це Вікторія Ярославівна молодець!

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук