Склярова Валентина Олександрівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Склярова Валентина Олександрівна займає 7 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Склярову Валентину Олександрівну залишено 37 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: 0677647766

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 37

Позитивних відгуків: 27

Негативних відгуків: 9

Нейтральних відгуків: 1

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Склярова Валентина Олександрівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Склярову Валентину Олександрівну


Олена

Позитивний відгук
08.01.2024
Я 4 місяці тому народила дівчинку завдяки роботі Валентини Олександрівни. Я вже прийшла до неї з купою аналізів, узд, двічі мала стимулювання. Обстежили тільки інфекції, зробили гістероскопію, виявили перетинку матки і хронічний ендометрит, який правда лікували 3 місяці. А потім Валентина Олександрівна відпустила мене на 3 місяці відпочити. За 3 місяці Я вернулась вде вагітною 6 тж. Мої спроби завагітніти до Склярової були 4 роки, тому я не вірила навіть тестам на вагітність. Виношувала Я без особливих проблем, народила в районній лікарні Новояворівська також без проблем. Дуже вдячна за грамотний і професійний підхід Валентини Олександрівни!!!

Іринка

Позитивний відгук
26.11.2023
Добрий день. Нарешті і я готова поділитися позитивним позитивним досвідом лікування у Валентини Олександрівни. Я мала двічі операції з приводу міоми матки всередині матки, які щомісяця відчувала у вигляді масивних кровотеч. Я приймала і гормони і кровоспинні, онак все було марно, і при цьому я 3 роки пробувала завагітніти без успіху. Після першої гістероскопії мені Валентина Олександрівна показала відео, де був великий вузол в матці і частину його було зрізано. за 1 місяць дорізали все, пролікували перелельно хронічний ендометрит. Після другої операції мені за 2 місяці дозволили вагітність і протягом 3х місяців я завагітніла без стимуляцій. в 12 тиж мене скерували на облік в жіночу консультацію, вагітність перебігає без ускладнень. Тому щиро дякую за все Валентині Олександрівні!

Тетяна

Позитивний відгук
18.11.2023
Пані Валентина справжній фахівець в своїй справі. Це була моя перша візита до цієї лікарки і сказати,що я задоволена це нічого не сказати.Попередньо мала негативний досвід з гінекологами, тому дуже переживала,але лікарка мене заспокоїла і все грамотно і чітко показала і розказала.Сміливо можу рекомендувати пані Валентину!

Каріна

Позитивний відгук
12.11.2023
Я оперувалась у Валентини Олександрівни в червні 2023, лапароскопія, ендометріоїдна киста, гістероскопія. Я неродила, тому для мене це було складно вирішити. Ми пробували лікувати ендометріоз 6 місяців, але онкомаркери не дуже знизились і киста так і була 6 см. Після операції виявили хронічний ендометрит, але за перший курс лікування ми отримали позитивний результат!!! я читала, як важко він лікується!! Зараз я вагітна 10 тж !!! Особливо, окрім вітамінів після операції я нічого не приймала. Не розраховувала, що результат буде таким швидким. Я стільки часу обстежувалась і лікувалась, а тут все вийшло дуже і дуже швидко!!! Мені дуже сподобалось відношення, колектив, умови!! Професіоналізм Валентини Олександрівни дав мені це щастя, яке я зараз маю! Дай Бог вам здоровʼя і бережіть себе.

Даша

Позитивний відгук
05.11.2023
Висловлюю щиру подяку хірургу Скляровій Валентині Олександрівні за виконану операцію. Все чітко пояснює, має лікарський такт до пацієнтів, чуйність і увагу. Божого Благословення Вам! Дарина з Києва

Ольга

Позитивний відгук
03.11.2023
Хочу подякувати лікарю Скляровій Валентині Олександрівні та всім причетним до мого одужання! Результатом повністю задоволена. Чудовий спеціаліст та майстер своєї справи. До мене було уважне та тактовне ставлення всьго персоналу. Всім раджу вчасно і без сумнівів звертатися за допомогою.

Божена

Позитивний відгук
01.11.2023
Хочу висловити свою безмежну подяку Валентині Олександрівні! За успішно проведенні дві операції ,,Лапароскопія та Гістероскопія", дві операції були дуже складні, але зробли все на вищому рівні! Дуже маленькі розрізи на животі, за 3 місяці стали взагалі непомітні. Заввгітніла за 4 місяці. Якщо прийшлось би звернутись ще раз, то тільки до Валентини Олександрівни.

Гражина

Позитивний відгук
01.11.2023
Мені особисто Валентина Олександрівна дуже допомогла виносити донечку після 3 викиднів. Професіонал!

Віта

Позитивний відгук
01.11.2023
Прекрасний лікар! я отримала кваліфіковану допомогу, раджу її подругам

Василина

Позитивний відгук
01.11.2023
Чудовий, грамотний і професійний лікар.

Ольга

Позитивний відгук
31.10.2023
Валентина Олександрівна оперувала мене 2 місяці тому. Все чітко, направлення на аналізи виписала, я здавала в себе в поліклініці. Мені дуже сподобалось. Відношення, увага, палата, чистота. Раджу її як прекрасного спеціаліста

Аня

Негативний відгук
03.08.2023
Хамка рідкісна, прийшла до неї на операцію , прочекали цілий день, операція так і не відбулась в той день((( Всі аналізи застарілі були, по її словах. Хоча вона їх сама призначила 5 днів тому зробити. Робили все заново. Прийшли на оформлення на 8.00 вона сказала, почекайте до 13.00. Швидше оперувати не буду((( Не цінує людей, цінує лиш гроші...

Надія

Негативний відгук
06.06.2023
Неприємна особа, за свої 50 років вперше зіткнулась з таким хамством з посмішкою на вустах від лікаря, замість кваліфікованої допомоги отримала досить неприємні відчуття... Не рекомендую!

Наталі

Негативний відгук
01.06.2023
Це не лікар! Це невиховане нечуйне хамло! Ми для неї не пацієнти, а просто "ходячі гроші". Написала мені мені ліки, де 99% після прийому не можна вагітніти, бо можуть бути страшні патології. І що я її питаю, що інструкції про це чітко написано, а вона мені: " Ти будеш мене вчити? Ти думаєш я інструкції не знаю? І не знаю як лікувати?"- як тільки випила останню таблетку, вона сказала вагітніти зараз же. Я завагітніла, і втратила дитину. Втратила дитину на 10 тижні. В мого чоловіка понаходила напридуманих діагнозів. Мені сказала, що як до неї більше не прийду, - то вона плакати за мною не буде. Кожен візит несеш їй гроші з якоюсь надією, а вона має тебе за ніщо. Вона не професор, а не нездара! Минайте її десятою дорогою! Витратила кучу бабла на її тупість, безвідповідальність і некваліфікованість. Вона може точно тебе довести до депресії. Я змінила лікаря на простішу, без о тих тупих наворотів. І моментально виздоровіла, і діагнозів тих нею поставлених "як і не було". І ще цікавий момент, коли її запитувала за ендометріоз, то вона мені: "А я ще нікому ендометріоза не вилікувала... він буде з тобою постійно". Після таких "підбадьорливих" слів, я почувалася розчавленою... Нашпігована гормональними таблетками, рецепти по 1500 грн., постійні УЗД, аналізи тільки в конкретних лаболаторіях. Доречі УЗД на Русових + Склярова= одна "шарашкіна" кантора. Це як добре продумана схема викачування грошей з людей і лікування БЕЗ РЕЗУЛЬТАТУ!!!

Олена

Позитивний відгук
14.04.2023
Грамотний лікар. Завдяки Валентині Олександрівні в мене 3 діток. Все чітко пояснила, обстежила і пролікувала. Дорогі медикаменти не виписувати. Я попросила записати мене на гістероскопію в приватну клініку, оскільки маю страховку. Все пройшло чудово!! Дуже їй вдячна


Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук