Рубель Марта Володимирівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Рубель Марта Володимирівна займає 68 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Рубель Марту Володимирівну залишено 3 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 3

Позитивних відгуків: 2

Негативних відгуків: 1

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Рубель Марта Володимирівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Рубель Марту Володимирівну

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Христина

Позитивний відгук
20.10.2022
Хороший лікар!

Ольга

Негативний відгук
19.07.2022
Не раджу вести до неї дітей. Дитині 2 роки, синехії. Їхали на прийом з іншого міста, 1,5 год + 40хв чекали під кабінетом, бо чомусь не встигала всіх вчасно прийняти. Їхали за консультацією, щоб дізнатися, яка стадія, який план дій, потрібне втручання чи ні. Відповідь з неї тяглі щипцями, і то вже потім, у телефонному режимі через Хелсі. Спішить, нічого не пояснює, треба взяти мазок, потім будемо вирішувати. Що вирішувати? Мазок на що? Що має показати? Ніхто відповіді на це дав. Тата нашого вигнали за двері з нашими речами. Хоча всередині є кабінет і маніпуляційна(де ми і з донькою були). Уявіть цей стрес мами і 2річної дитини. Мені нема кому допомогти, дитина кричить, плаче, я мушу її роздягнути, висадити, тримати. Це просто кошмар. Взяли мазок, треба дитині памперса одягнути нового, а тато з речами аж в коридорі! Виходжу з маніпуляційної, через кабінет в коридор відкриваю двері, прошу памперс. А мені в цей час : «тут одягатися не можна, ідіть в коридор, там десь є пеленальний столик». Тобто мені сказали винести кричущу ГОЛУ 2х річну дитину в коридор!!!!!!! Де є купа людей!!! Я звісно сказала, що так не зроблю. Потім мене швидко випровадили, знову нічого не пояснивши. Прийдуть аналізи - буде видно- роз’єднувати чи ні. Наступний візит онлайн по хелсі не відбувся, я трохи запізнилася з часом, і мене просто СКАСУВАЛИ. Навіть не передзвонивши. На третьому візиті онлайн я дізналася що мазок хороший. Але що то за мазок - до цих пір не знаю. Сказала, треба знову приїхати з дитиною, щоб назначити лікування, бо онлайн по хелсі вона не може. Але вибачте, їхати з дитиною 1,5 год, щоб отримати папірець від лікаря якому не довіряю не захотіла.

Ілона

Позитивний відгук
04.11.2021
Прекрасний лікар. Чуйний і толковий,а саме головне-лікує, а не викачує гроші.....