Прокопів Остап Ігорович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Прокопів Остап Ігорович займає 11 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Прокопова Остапа Ігоровича залишено 17 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Прокопів Остап Ігорович - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, лікувальний факультет, 2011 р.

Категорія лікаря: Вища – акушерство та гінекологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр"

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 17

Позитивних відгуків: 17

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Прокопів Остап Ігорович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Прокопова Остапа Ігоровича

Світлана

Позитивний відгук
18.04.2024
Найкращий лікар❤️

Анастасія

Позитивний відгук
29.02.2024
Щиро вдячна за вашу працю! 02.07.2023 завдяки Остапу Ігоровичу і команді перинатального центру на світ зʼявився наш синочок. Це мої перші пологи і завдяки професійності лікаря та його уважному ставленні я маю про них лише позитивні враження. Все чітко пояснював в потугах, абсолютно весь процес був зрозумілий і від того було спокійно. Пологи пройшли швидко і набагато комфортніше, ніж я могла сподіватися) Після пологів провідував та консультував. Якщо зважуся вдруге — безсумнівно народжуватиму з цим лікарем.

Марія Матвіїв

Позитивний відгук
29.11.2023
Найкращий лікар!❤️ Не лише лікар а й дуже хороша людина❤️ Дякуємо Остапу Ігоровичу за синочка!!!

Юлія Семенюк

Позитивний відгук
04.04.2023
Народжувала 3.04.2023. Лікар завжди на зв’язку. І це чудово! Хочу щиро подякувати за уважність, підтримку, розуміння та вміння швидко приймати правильні рішення! Все чітко-«без води» Врівноваженість і спокій лікаря передається і на пацієнтів. Також хочу подякувати команді: ви чудові!!! Я жодного разу не пошкодувала за вибір лікаря та установи.

Іванна Смілка

Позитивний відгук
22.02.2023
Народжувала 19.02.2023. На пологи приїхав дуже швидко, ми оформилися і встигли піднятися в родзал як лікар уже був. Дуже хороший, зробив все для нашого комфорту та вдалого проходження пологів. Я найбільше боялася проміжного надрізу, лікар все зробив для того щоб я сама народила і надріз не знадобився! Дуже чуйна людина, весь час все тримав на контролі, під час потуг давав чіткі вказівки, не сварив, гарно все пояснював. Про свій вибір я жодного разу не пошкодувала! Як лікаря всім рекомендую!!!

Юстина

Позитивний відгук
27.12.2022
Дякую Остап Ігорович ,за вашу працю! Пологи у мене викликали гелем на 41му тижні вагітності! Якби не тактика лікаря ,були б зовсім інакші наслідки! Дякую ,що врятували нашу донечку. Чуйний лікар ,допоможе ,порадить! Дякую всьому персоналу Перинатального центру!

Вікторія

Позитивний відгук
27.06.2022
Хочу висловити подяку Прокопів Остапу Ігоровичу за професіоналізм, уважність, доброту та підтримку! Кваліфікований як лікар,приємний,відповідальний як людина, врівноважений і з ним спокійно й зрозуміло, що відбувається та як діяти. Вдячна й задоволена його роботою та усією командою Перинатального центру!

Ірина

Позитивний відгук
14.01.2022
Дуже гарний досвід взаємодії з лікарем, та й взагалі весь персонал Перинатального центру дуже порадував ввічливістю, уважністю, чіткістю! Остап Ігорович без зайвих слів, дій, уважно й професійно провів пологи. Кваліфікований як лікар,приємний,відповідальний як людина, врівноважений і з ним спокійно й зрозуміло, що відбувається та як діяти. Вдячна й задоволена його роботою!

Софія

Позитивний відгук
13.12.2021
Хочу висловити подяку Прокопів Остапу Ігоровичу за професіоналізм, уважність, доброту та підтримку! Завдяки йому пологи пройшли ідеально! Пояснював все чітко та ясно без лишніх слів. Я дуже рада, що спогади про пологи залишились лише позитивні)

Надія

Позитивний відгук
02.12.2021
Обрала лікаря за порадою гінеколога , в якого стояла на обліку і залишилась дуже задоволеною! Дякуючи Остапу Ігоровичу 8.11.21 на світ народилась наша донечка. Пологи пройшли спокійно , швидко ( 2 години ) і без розривів. Лікар кваліфікований і приємний в спілкуванні ( що для мене є дуже важливим ) Якщо ще доведеться народжувати , то знову оберу Остапа Ігоровича !

Надія

Позитивний відгук
14.11.2021
8.11 народилась наша дівчинка. Завдяки Остапу Ігоровичу все пройшло максимально швидко, спокійно і легко. Рада, що обрала саме його:)

Анастасія

Позитивний відгук
09.11.2021
Остап Ігорович кваліфікований,толерантний,уважний, відповідальний лікар. Який якщо обіцяє то робить. Завжди на зв'язку радо допоможе, підкаже. З своїми пацієнтами обговорює план дій, все пояснює, при потребі огляне, просто для перестраховки нічого не робить, не боїться консультуватись з колегами для прийняття найкращого рішення для породіллі. Не відмовився від нас не дивлячись на те що це двійня(була така лікарка яка відмовилась і тим самим змусила на останніх тижнях вагітності просто стрімголов шукати кому довіритись,і це все звісно супроводжувалось сльозами і нервами) Остап Ігорович взявся за нас і зробив все можливе для нашого здоров'я. Всі аспекти всі дії були обговорені і роз'яснені, не дивлячись на величезну зайнятість завжди заходив о тій годині що й обіцяв, я дуже вдячна за його роботу, всім однозначно рекомендую і як лікаря і як людину на яку можна покластися!

Марта

Позитивний відгук
25.08.2021
Прокопів Остап Ігорович - надзвичайно хороший, кваліфікований, толерантний, уважний і відповідальний лікар. Завжди відповідає на телефонні дзвінки: вислухає, порадить, при потребі попросить приїхати, огляне. Незважаючи на величезну зайнятість (я народжувала на початку червня 2021 р.) завжди знайде час. Дівчатка, всім раджу лікаря Остапа Ігоровича - не пошкодуєте!!!

Діана

Позитивний відгук
22.04.2021
Дякуємо Остапу Ігоровичу за легкі роди.Все пройшло чудово .

Мар'яна

Позитивний відгук
07.04.2021
На 33 -34 тижні була загроза передчасних пологів Остап Ігорович положив нас в патологію.Перебували ми з дівчатками( у нас двійння) до 37 тижня. За цей час Остап Ігорович приділяв нам багато свого робочого часу переживав за мій стан та здоров'я наших діточок. 9 березня 2021 у нас була запланована опереція і вже о 10.40 і 10.41 год появилися наші принцеси . Я дуже вдячна Остапу Ігоровичу і його батьку який був присутній на операції та всьому мед персоналу які допомогли появитися на світ Даринці і Христинці :):):)


Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук