Поврозник Володимир Володимирович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Поврозник Володимир Володимирович займає 8 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Поврозника Володимира Володимировича залишено 33 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: 0972752078

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 33

Позитивних відгуків: 30

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 3

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Поврозник Володимир Володимирович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Поврозника Володимира Володимировича


Iryna

Позитивний відгук
08.05.2023
Велике дякую чудовому лікарю, професіоналу своєї справи Поврознику Володимиру Володимировичу та його команді за нашу красуню донечку! Завдяки їхній налагодженій співпраці і чітким вказівкам лікаря, пологи пройшли легко та швидко! Дякуємо за комфортне перебування та дбайливе ставлення до мене та донечки усьому персоналу перинатального центру!

Олена

Позитивний відгук
16.03.2023
Народжувала в лютому, дуже задоволена лікарем)

Юлія

Позитивний відгук
27.02.2023
Оперувалась у Володимира Володимировича і щаслива, що обрала саме його. Перед операцією все пояснив, заспокоїв, тому перед операцією майже не хвилювалась) Шов вийшов просто ідеальний, його навіть не видно, післяопераційний період проходив легко, без жодних проблем і ускладнень. Умови в Перинатальному Центрі пречудові, більше нагадує якусь європейську приватну клініку, ніж державний мед. заклад! З наступною дитинкою обов'язково повернусь!

Анна

Позитивний відгук
03.01.2023
Лікар від Бога! Врятував наше з донечкою життя, за що завжди буду безмежно вдячна!

Інна

Нейтральний відгук
02.12.2022
Чи можна номер лікаря Поворозник? . Напишіть у вайбер хто має. Щиро вдячна . (Я 0673949870)

Ольга

Позитивний відгук
26.11.2022
Сьогодні мому сину 9 місяців, я щаслива що звернулась до Поврозник Володимира Володимировича, лікар професіонал своєї справи, хоч вагітність була складною, маю проблеми з кров'ю, лікар Володимир Володимирович все врахував і професійно виконав операцію кесарського розтину. Володимир Володимирович і команда Львівського Перенатального, Ви чудові! Дякую Вам! Після операції все гарно зажило, я щаслива мама дев'яти місячного сина.

Оленка

Позитивний відгук
20.11.2022
Народжувала у Володимира Володимировича в жовтні. Лікаря обирала по рекомендаціях знайомих і відгуках в інтернеті, зокрема і на цьому сайті. При першому знайомстві знайшли спільну мову і зрозуміла, що це мій лікар. Пологи пройшли добре, без розривів, а головне - це наше здорове малятко! Тому довіряйте своєму лікарю, виконуйте його вказівки та все у вас буде добре. Дякую Володимиру Володимировичу за Ваш професіоналізм!

Ірина

Позитивний відгук
05.11.2022
Лікар із золотими руками та добрим серцем❤️ Щиро дякую Вам за все!

Анна

Позитивний відгук
26.10.2022
Лікар із золотими руками! У мене був складний випадок із яким Володимир Володимирович професійно впорався. Звернулась до нього по рекомендаціях декількох лікарів, у яких обстежувалась. Незважаючи на велику кількість пацієнтів і зайнятість, лікар постійно був на зв'язку як до, так і після пологів. Щиро усім рекомендую!

Ірина

Позитивний відгук
18.10.2022
Народжувала в вересні. Хоть пологи були і нелегкі, але слухаючи вказівки Володимира Володимировича я змогла знайти сили та народити. Він постійно пояснював, що відбувається та підтримував, мені було дуже комфортно. Також дуже вдячна лікарю-інтерну, акушерці та педіатру, які були в його команді. Усім рекомендую цього чудового лікаря та Перинатальний Центр, ви точно залишитеся задоволеними!

Настя

Позитивний відгук
31.07.2022
У зв'язку з війною була змушена переїхати з Харкова до Львова. Лікаря на пологи вибирала по відгуках у інтернеті, зокрема і на цьому сайті. Дуже задоволена, що обрала саме Володимира Володимировича. Він чудовий лікар і хороша людина. Постійно був на зв'язку, давав поради, підтримував, а про пологи залишились найкращі враження і спогади. У Львівському перинатальному центрі всі ставились добре. Усім рекомендую!

Катя

Позитивний відгук
14.07.2022
Оперувалась у Поврозника В.В. у червні та щаслива, що обрала саме його. Володимир Володимирович постійно був на зв'язку та консультував мене як до операції, так і після неї, підтримував і заспокоював. Післяопераційний період пройшов легко, шовчика навіть не замітно. Умови перебування в перинатальному також сподобались. Надзвичайно вдячна за все, що лікар для нас зробив і обов'язково повернусь за наступним малюком!

Олена

Позитивний відгук
13.06.2022
В травні мала повторний кесарів розтин у Володимира Володимировича. Перший раз оперувалась також у нього. В обох випадках дуже задоволена, шовчики дуже гарні, відношення чудове, прекрасний спеціаліст і професіонал. Рекомендую!

Наталія

Позитивний відгук
15.05.2022
Народжувала у квітні. З першого знайомства мені лікар сподобався і я зрозуміла, що можу йому довіритись. Володимир Володимирович виглядає строгим, але насправді привітний і добрий. До пологів завжди був на зв'язку і консультував по всіх питаннях, які мене цікавили. Пологи пройшли чудово, Володимир Володимирович справжній професіонал своєї справи. Після пологів щодня відвідував і казав телефонувати, якщо є якісь питання. Тому без сумніву рекомендую лікаря та Перинатальний Центр!

Оля

Позитивний відгук
16.04.2022
Найкращий лікар, і ,думаю, не лише в перинатальному центрі. Словами не передати наскільки ми з дітками йому завдячуємо. Дуже ретельно шукала лікаря через ряд проблем з вагітністю і безмежно раді, що довірились саме Поврознику В.В. 2 вагітності з різницею в 3 роки: перша - природні роди, друга - кесареве екстренно через кровотечу. Але все пройшло добре.


Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук