Марич Анна Романівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Марич Анна Романівна займає 44 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Марич Анну Романівну залишено 5 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 5

Позитивних відгуків: 2

Негативних відгуків: 2

Нейтральних відгуків: 1

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Марич Анна Романівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Марич Анну Романівну


Марта

Нейтральний відгук
07.11.2023
Народжувала в квітні 2020 року. Пологи пройшли нормально, повністю природньо, завдяки чому не було розривів. Ланцюжка дотрималися, води не пробивали (вони самі відійшли на повному відкритті) , позицію для пологів обирала самостійно. на відкритті 5см мене залишили з акушеркою і дозволили всьому процесу відбутися самостійно. На третьому етапі почалося моє особисте пекло: Анна Романівна провела чистку без жодного знеболення. Це боліло набагато більше, ніж всі перейми і потуги разом взяті. Насправді чистку мають проводити під загальним наркозом або з епідуралкою, а не наживо. Тому відгук з позитивного змінився на нейтральний (фактично до етапу відходження плаценти в мене не було жодного зауваження). Лікарка не доказова (радила препарат для підготовки шийки матки, лікування бакпосіву) , але мені було важливішим ставлення до природніх пологів, ніж доказовість.

Марія

Позитивний відгук
28.01.2023
Як мама трьох прекрасних здорових діток, які народжувала в Марич Анни Романівни, можу сказати, що цей лікар мені повністю підійшов. Все що я хотіла в пологах, все отримала. Лікар адекватна, чітко пояснює всі маніпуляції. Для мене було важливим, щоб було дотримано медичних протоколів , щоб пологи пройшли максимально природно, без зайвих втручань з боку медперсоналу. Абсолютно все було обговорено напередодні пологів при зустрічі з лікарем. Лікар дотримала слова і все дійсно пройшло на найвищому рівні. За що я їй щиро вдячна. Не всі мої троє пологів пройшли гладко. Була і кровотеча в перших пологах, і падіння серцебиття і брудні води в 3іх. Але дякувати Богу і Анні Романівні, все гаразд у мене і моїх дітей А щодо вибору лікаря, бо тут залишають відгуки для інших, то дівчата, скажу так: ще не народилася така людина, яка зможе вгодити всім. Знайомтеся, говоріть, відчуйте чи вам підходить. І те що одному ок, можливо іншому зовсім не ок.

Марія

Позитивний відгук
27.01.2023
Відповідальний акушер- гінеколог. Завжди на зв‘язку. Завдяки її порадам народила швидко і без розривів. За другою дитинкою обов’язково до неї

Олена

Негативний відгук
18.08.2022
Народжувала хлопчика в Пустомитівському пологовому у акушерки-гінеколога Анни Марич минулого року в квітні (2021). Загалом саме пологове відділення та персонал справили позитивне враження, окрім однієї "героїні" в цій опері. До медичної установи в мене нема зауважень. Про лікаря окрема трагічна історія. Це не лікар і не людина - це суцільна фальшивка, яка "солодким ангельським" голосом заливає тобі в вуха, що в тебе все добре!!! Нікудишній низькопробний фахівець!!! До спеціаліста своєї справи їй далеко. Лікарка - на ті випадки, коли у вагітної та плоду й так само собою усе розвивається добре. У моєму випадку - це відмова та відтягування у вчасній госпіталізпції, консультація по телефону без вивчення фактичного стану вагітної та дитини, неправильна тактика та спосіб проведення пологів, непрофесійна оцінка стану породіллі та дитини, що призвело до фатальних непоправних наслідків з летальним кінцем. У форсмажорних нештатних ситуаціях веде себе непрофесійно як санітарка!!! Завдяки Анні Марич мій син спочиває в сирій землі. Загнала здорову доношену дитину в домовину своїм зволіканням та непрофесійними халатними діями. Мене "витурили" з пологового на наступний день після пологів без огляду лікаркою, без УЗД та аналізів з нетриманням сечі, яке тривало доволі довго і вимагало лікування. Після смерті дитини не було дзвінка лікарки зі словами співчуття. Всі сліди злочину заміталися, документи підтасовувалися, діагнози висмоктувалися з пальця, плацента як біоматеріал для дослідження свідомо знищилися. Тепер задумайтеся чи такий вже "Ангел" Анна Марич, чого від неї можна чекати і чи варто взагалі у неї народжувати???

Олена

Негативний відгук
18.08.2022
Анна Марич - фальшива людина!!! Нікудишній низькопробний фахівець!!! До спеціаліста своєї справи їй далеко. Лікарка - на ті випадки, коли все й так само собою розвивається добре. У моєму випадку - це відмова та відтягування у госпіталізпції, консультація по телефону без вивчення фактичного стану породіллі, непрофесійна оцінка стану породіллі та плоду, що призвело до фатальних летальних наслідків. У форсмажорних нештатних ситуаціях веде себе непрофесійно як санітарка!!! Завдяки їй мій син в сирій землі. Загнала здорову доношену дитину в домовину своїм зволіканням та непрофесійними халатними діями. Мене "витурили" з пологового на наступний день після пологів без огляду лікаркою, без УЗД та аналізів з нетриманням сечі, яке тривало доволі довго і вимагало лікування. Після смерті дитини не було дзвінка лікарки зі словами співчуття. Всі сліди злочину заміталися, документи підтасовувалися, діагнози висмоктувалися з пальця, плацента як біоматеріал для дослідження свідомо знищилися. Тепер задумайтеся чи такий вже "Ангел" Анна Марич???