Мартин Тарас Юліанович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Мартин Тарас Юліанович займає 4 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Мартина Тараса Юліановича залишено 50 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: 0673074072

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 50

Позитивних відгуків: 48

Негативних відгуків: 2

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Мартин Тарас Юліанович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Мартина Тараса Юліановича

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Наталія

Позитивний відгук
23.05.2024
Мартин Т. Ю. професіонал своєї справи.

Катя

Позитивний відгук
07.05.2024
Я прийшла на консультацію до Тараса Юліановича з великою надією, що він зможе зробити мені операцію і зберегти матку, так як ніхто такої гарантії не давав мені! І я не помилилась!!! З перших хвилин я переконалась, що мені дуже пощастило попасти до такого лікаря!! Його впевненість в тому ,що він говорив , як все буде відбуватись і який процес , розвіяли всі моі сумніви. Лікар стверджено сказав: - так, я видалю міоми і збережу матку!!! Сказав і зробив!! Мені видалино було 22 міоми! Вже пройшло пів року і УЗД показує мою ідеальну матку!! Щиро дякую долі , що попала до Вас ,Тарас Юліанович!! Дякую Вам велике!! Коли Бог роздавав талант - Ви стояли першим!!

Оля

Позитивний відгук
11.03.2024
З нетерпінням хочу поділитися своїм досвідом відвідування лікаря гінеколога Мартина Тараса Юліановича. Моя зустріч з ним була дуже позитивною. Вперше відвідавши прийом, я була приємно вражена його привітністю та вмінням створити атмосферу довіри і комфорту. Тарас Юліанович проявив індивідуальний підхід до моєї проблеми, уважно прислухався до питань і відповів на них. Під час обстеження та консультації Тарас Юліанович проявив глибокі знання в гінекології, пояснивши кожну процедуру та рекомендації зрозуміло та доступно. Дуже гарно надав відповіді у чутливому питанні, як жіноче здоров'я. Звернулась з проблемою - міома матки, досить великого розміру. Операція була складна та лікар та його команда професійно її провели, без ускладнень. Операція була відкрита, післяопераційний період проходив добре, на четвертий день вже була виписана додому. Медичний персонал - дуже професійні та ввічливі фахівці. Загалом, відвідання лікаря гінеколога - Мартина Тараса Юліановича, було дуже приємним та корисним досвідом. Я відчуваю повну впевненість в його професійності та рекомендую, як висококваліфікованого спеціаліста в своїй галузі. Операція була проведена 05.03.2024 року

Оксана

Позитивний відгук
28.02.2024
Дякую, дякую і ще багато разів дякую Мартину Тарасу Юліановичу! 22.02.2024 зробили операцію, по видаленню матки. Більша частина жінок мене зрозуміє, як важко наважитись на таку операцію психологічно. Але після зустрічі з лікарем все стало на свої місця.Розумний, чуйний, досвідчений спеціаліст, який знає що і як робити. Дякую вам за ваші золоті руки і ясний розум!!!

Олеся

Позитивний відгук
23.02.2024
Велике дякую Тарасу Юліановичу та його команді за вдалу операцію 1.12.2024. Операція була складна, перед тим її намагався зробити інший лікар, але невдало. Тарас Юліанович - професіонал високого рівня і зміг зробити те, що іншим не під силу. Ще раз дякую! Міцного Вам здоровʼя і Божого благословення!!!

Оксана

Позитивний відгук
14.02.2024
Висловлюю вдячність лікарю-гінекологу Мартину Тарасу та його команді за успішну операцію 8.02.2024, на яку тривалий час не могла наважитися. Але, після знайомства з п. Тарасом, зрозуміла, що Бог привів мене до висококваліфікованого фахівця, якому можна довіритися, бо одразу відчула його чуйність, щирість, бажання допомогти. Куди й мій страх дівся – погодилася без вагань на операцію. З особливим теплом і вдячністю згадую медсестру з реанімації (на жаль, не запитала її імені), яка огорнула мене своїм теплом і турботою в післяопераційні години, добра і чуйна, наче Ангел. Лікар Мартин Тарас невтомно працює до пізнього вечора і в неробочий час, після кількох операцій, приймає людей , бо вони потребують його допомоги. І вже десь біля 21-ї вечора навідається обов’язково до прооперованих пацієнтів, щоб їх оглянути. Нікого не омине увагою, хоч уже до краю втомлений, але в нього завжди знайдуться слова підтримки або дотепний жарт. У мене поневолі народилася асоціація: Мартин Тарас, як пан Залужний! Лишень на іншому фронті. Також вкрай важливому, бо ж скільки пацієнток повернулися додому здоровими, багато з них народили діточок! Дай Боже, Вам, п. Тарасе, здоров’я, сили, терпіння, наснаги творити й далі добро. Саме на таких людях, як Ви, тримається світ. Бо Ви лікуєте не лише тіло, а й людські душі своїм теплом. Молюся за Вас і дякую Богу за зустріч з Вами!

Ілона

Позитивний відгук
12.02.2024
Від щирого серця хочу подякувати Лікарю з великої літери Мартину Тарасу Юліановичу, який оперував мене 6 лютого 2024року. Це професіонал, відданий своїй роботі, з прекрасним почуттям гумору, ювелір своєї справи! В мене була складна операція, але все відбулося на вищому рівні, дякуючи йому та всій медичній команді. Весь персонал лікарні дуже чуйний, добрий і привітний, відчувається позитивна атмосфера та турбота про кожного. Тут стільки гарних слів написали у відгуках, що мені хіба лишається приєднатися і подякувати! Щиро і безмежно дякую Вам, Тарас Юліанович, за все!!! Здоровʼя Вам міцного, натхнення і Божої опіки! Бережіть себе !!!

Леся

Позитивний відгук
16.01.2024
Хочу висловити свою вдячність неймовірного талановитому лікарю Мартину Тарасу Юліановичу.Оперувалася у нього 12.01.2024р.Так як це не перше моє оперативне втручання, то маю з чим порівнювати.Лікар з золотими руками, професіонал своєї справи з класним почуттям гумору і просто красавчик.Береться за такі складні операції, за які ніхто не хоче. Бажаю Вам богатирського здоров'я і величезної витримки, бо в такому темпі, в якому Ви працюєте це Вам дуже потрібно.Бережіть себе, бо Ви такий один єдиний неповторний.Хочу ще подякувати анестезіологу Конкуловському Андрію Михайловичу.Перший раз так легко і без ускладнень перенесла наркоз.Провела у стаціонарі 4 дні, була приємно вражена персоналом.Уважні, ввічливі, добрі.У мене було відчуття, що я у приватній клініці.Щиро дякую Вам усім.Ви великі молодці.Бажаю Вам процвітання!

Леся

Позитивний відгук
14.12.2023
Лікар обдарований неймовірним талантом. Тільки до нього не було страшно йти на операцію.

Гусак М.

Позитивний відгук
23.11.2023
Лікар з великим рівнем професіоналізму, чудовим гумором і людина своєї справи. 16.11.2023 відбулася операція. Вчасно, швидко і успішно. Після операції навідувався до пацієнтів і запитував про їх стан. Весь персонал люб’язно піклувався про хворих. Щиро дякую, Тарасу Юліановичу та всій його команді. Усім рекомендую ! Бережіть себе, бо Таких лікарів дуже мало.

Гусак М.

Позитивний відгук
23.11.2023
Мартин Тарас Юліанович. Лікар з високим рівнем професіоналізму, великий серцем і чудовим почуттям гумору.16.11.2023 була операція. Вчасно, швидко і успішно. Після операції заходив кожного дня і запитував про стан пацієнтів. Весь персонал дуже люб’язний і гарно піклувався про мене. Був на зв’язку і відповідав на всі питання. Щиро рекомендую усім. Лікар своєї справи !!!

Коляда Тетяна

Позитивний відгук
22.09.2023
Дуже рідко пишу відгуки, але це той випадок, коли не хочеться мовчати. Оперувалась у Мартина Тараса Юліановича 19 вересня 2023 року з багатовузловою міомою матки. Незважаючи на складність операції, результатом задоволена на всі 100%. Правильна діагностика, золоті руки хірурга та чудовий післяопераційний догляд. Усміхнений, привітний та майстер своєї справи. При першому візиті до нього я зрозуміла що це мій лікар і я йому довіряю ! Хоча попередній лікар мені говорив що матку не спасти і потрібно видаляти все .А в результаті все можна гарно зробити , головне знайти того самого лікаря . Я від щирого серця рекомендую цього лікаря !!! Дякую Вам ❤️

Ірина

Позитивний відгук
05.09.2023
29 червня Тарас Юліанович прооперував мене . Операція була дуже складною і я щиро вдячна ,що Тарас Юліанович згодився мене прооперували,так як всі відмовляли мені і не вірили в позитивний результат. Після попередньої операції ,яку провели в нашій районній лікарні,вже через місяць в мене почалися великі ускладнення і я була в розпачі Я навіть не наважувалися писати відразу відгук,бо ще не вірила , що в мене буде все добре , хоч лікар сказав ,що все пройшло добре.Операцію зняли на відео і ,за словами лікаря , після демонстрації йому аплодували відомі лікарі.Я щиро вдячна Тарасу Юліановичу і його прекрасному колективу за чудову злагоджену роботу .Але найбільша вдячністьлікарю-генію,віртуозу своєї справи - Мартину Тарасу Юліанович.Це щирий добрий і невтомний лікар. Хай Боже благословення завжди буде з вами, міцного здоров'я вам,Тарасе Юліанович і вдячних пацієнтів.

Роксолана Я

Позитивний відгук
03.09.2023
Вельми вдячна Тарасу Юліановичу Мартину. Лікар - професіонал своєї справи, «Золоті Руки» у проведенні операцій. Почувши відгуки від знайомих без вагань поїхала на консультацію до Мартина Т.Ю. Він пояснив ситуацію і було прийнято рішення про лапароскопічну операцію. Все делегував Тарас Юліанович, давав вказівки як і що робити, чуйне ставлення та турбота була також від його команди-медичного персоналу лікарні на Русових. Задоволена , що обрала саме цього лікаря. Щиро рекомендую Вам звертатися до найкращого спеціаліста високого медичного рівня Тараса Юліановича за порадою і допомогою. Його професіоналізм є надзвичайним та неймовірним. Нескінченне дякую Вам, Тарасе Юліановичу!!!!!!!!!

Роксолана Я.

Позитивний відгук
02.09.2023
Хочу написати і висловити щиру подяку Тарасу Юліановичу Мартину за високий професійний рівень та якість роботи. Коли почула відгуки від своїх знайомих, то не роздумувала довго і поїхала на консультацію до Мартина Т.Ю. Він чітко пояснив мені ситуацію і разом вирішили, що необхідно робити лапіраскопічну операцію. Визначений день і проведення було здійснено. Тарас Юліанович все делегував і пояснював що і як робити. Тисячі разів слова вдячності найкращому Лікарю !!!! Честь та Слава ! Успіхів,натхнення і міцного здоровʼя! Щиро Рекомендую всім, хто дійсно хоче отримати професійну консультацію.


Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук