Мала Анна Дмитрівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Мала Анна Дмитрівна займає 18 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Малу Анну Дмитрівну залишено 12 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Мала Анна Дмитрівна - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, 2003 р.

Категорія лікаря: Вища – акушерство та гінекологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КНП "Пологовий клінічний будинок №1 міста Львова"

Контактний телефон лікаря: 0979671210

Facebook лікаря: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009820729345

Instagram лікаря: @dr_malaannad

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 12

Позитивних відгуків: 8

Негативних відгуків: 2

Нейтральних відгуків: 2

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Мала Анна Дмитрівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Малу Анну Дмитрівну


Світлана Стасюк

Позитивний відгук
13.09.2023
Надзвичайно вдячна Анні Дмитрівні за всіх трьох своїх діток! В мене було 3 кесарів розтини. Почуваю себе чудово, шовчик маленький і акуратний! Всі мої діти( донечка 9 років, донечка 6 років і синочок майже два роки) народились легко і абсолютно здорові! Анна Дмитрівна надвичайно чуйна людина, уважна до дрібниць і зажди відповідає на всі питання чи моменти, які можуть у вас виникнути! Справжній професіонал і чудова людина! Анна Дмитрівна, вдячна Вам безмежно! Мені дуже пощастило попасти саме до Вас! Всім РЕКОМЕНДУЮ! НЕ ПОШКОДУЄТЕ!

Анна Мала

Позитивний відгук
20.07.2023
Нас звуть однаково!

Ірина

Нейтральний відгук
01.06.2023
Стимулювала, було багато розривів. Але дитина здорова і за це дякую.

Наталія

Позитивний відгук
25.05.2023
Не розумію чому стільки негативних відгуків про лікаря, бо в мене склалося абсолютно інше враження. Ну і якщо базуватися на відгуках з львівської групи підтримки пологів, то лікар дуже професійна та діє згідно до протоколу затвердженого МОЗ. ( Вільний вибір пози у пологах, відсутність стимуляції без показів, пояснення та узгодження всіх маніпуляцій, дотримання теплового ланцюжка, відпульсування пуповини, підтримка на і тд. Я народжувала другу дитину у Анни Дмитрівни і безмежно задоволена, бо порівняно з першими пологами у цих було ідеально все, і це однозначно заслуга лікаря. Постійна підтримка, допомога, чіткі дії та чудове відношення. Лікар, до якої хочеться повернутися ще і не один раз)

Оленка

Позитивний відгук
05.04.2023
Хочу подякувати лікарю Анні Дмитрівні за допомогу в народженні моєї донечки. Ми планували народжувати в іншого лікаря, але життя вирішило по іншому. Був чудовий вечір, і тут раптово в мене починається кровотеча, а в мене тільки 34 тиждень вагітності. Мій лікар не відповідав на телефон і ми самі поїхали до пологового будинку. На щастя чергувала Анна Дмитрівна , мене вона швидко підняла в операційну і прооперувала. На щастя доня і я живі і здорові. Щодня контрулювала мій стан. Дякую Вам від душі, дякую за вашу працю.

Оля

Позитивний відгук
28.05.2022
Почну з того, що більш відповідального лікаря я не зустрічала в своєму житті... В мене був плановий кесерів розтин, так як дитинка йшла ніжками з 34 тижня. Звичайно, що я переживала так як це перші роди і я вже налаштувалась на природні пологи, а тут моя дівчинка вирішила, що має бути по іншому. Анна Дмитрівна мене підтримала та заспокоїла, постійно була на зв'язку. Так як були незначні проблеми під час вагітності, то зверталась за консультацією. Кесерів пройшов 25 березня 2022року без будь-яких ускладнень, тому через 4 дні нас мали виписувати, але почались проблеми з лактацією і нас виписали тільки на 9 день, коли вже все налагодилось. Хочу сказати, що не було такого дня, щоб Анна Дмитрівна не зайшла і не спитала як я, окрім того вона контролювала моє лікування, вдень і вночі була на зв'язку зі мною, хоча це вже не відповідальність лікаря акушера-гінеколога. Після виписки підтримували зв'язок, Анна Дмитрівна питала як справи в дитинки та моє самопочуття. Мій чоловік називав Анну Дмитрівну моєю хресною мамою, адже таке відношення можна очікувати тільки від близької людини. Я дякую Анні Дмитрівні за все! Це професіонал своєї справи, чуйна та позитивна людина. Побільше б таких лікарів нашій державі, тоді б медицина була на найвищому рівні.

Іванка

Позитивний відгук
08.02.2022
Дуже часто згадую її поганим словом! Кожного дня!!! Ніколи не забуду, бо зіпсувала нам все життя!

Марія

Позитивний відгук
31.01.2022
На перший погляд непогана лікарка, але не раджу, не щира, часто діє на зовсім професійно, головне заробіток. Це лікар на легкі пологи.

Іванна

Негативний відгук
30.07.2021
Не рекомендую в жодному разі! Схватки більше 22год, стимуляція, Дитину видавлювали, малий народився синій, не закричав. 5 днів коми. Як результат важка форма дцп. Історія про те як здорова дитина може стати інвалідом завдяки цій лікарці.

Ірина

Негативний відгук
18.05.2021
Лікар не професійна, губиться в складних ситуаціях, на умі лише гроші! Не некомендую! Наскрізь фальшива і не надійна!

Анна

Позитивний відгук
29.10.2020
Категорія у лікаря вже давно вища!!!

Дякуємо за інформацію. Виправили!

З повагою, адміністрація сайту.


Іванка

Нейтральний відгук
07.10.2020
Дівчата, напишіть,будь ласка, номер телефону лікаря! Мій номер 0673798333. Дякую!

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук