Лисий Михайло Павлович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Лисий Михайло Павлович займає 81 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Лисого Михайла Павловича залишено 2 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 2

Позитивних відгуків: 1

Негативних відгуків: 1

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Лисий Михайло Павлович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Лисого Михайла Павловича

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Наталя

Негативний відгук
25.05.2023
Нікому не рекомендую цього лікаря. Протоколу не дотримується, негативно налаштований до жінок, які хоч трохи розуміють як відбувається процес пологів і читали медичний протокол. Воли відійшли самі, були часті схватки і відкриття збільшувалося чудово, але наполіг одразу за годину після перебування в пологовому щоб ставити крапельницю з окситоцином. Як результат 5 годин пекла, ручне відкриття шийки, брехали про препарати які давали мені в пологах. Мала дуже багато розривів, шили майже годину. В пологах лікар постійно злився, бо я задавала питання що і як. Три місяці мучилися з сильним гіпертонусом в дитини. 2 тижні я не могла сидіти через розриви + Лишив мені 2 шви, які відмовився знімати, бо в лікарні "карантин"... Це був жах а не пологи. Вже тепер маю з чим порівняти

Юля

Позитивний відгук
31.03.2021
Чудовий лікар — уважний, людяний приємний, налаштовує психологічно на позитив. Завжди на зв'язку. Після пологів приходив щодня, після виписки теж цікавився як у нас справи, що дуже приємно) Протоколу дотримується.