Кухаєвич-Бульбук Ірина Богданівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Кухаєвич-Бульбук Ірина Богданівна займає 6 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Кухаєвич-Бульбук Ірину Богданівну залишено 42 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Кухаєвич-Бульбук Ірина Богданівна - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, 2001 р.

Категорія лікаря: Вища – акушерство та гінекологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КНП "Пологовий клінічний будинок №1 міста Львова"

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 42

Позитивних відгуків: 39

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 3

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Кухаєвич-Бульбук Ірина Богданівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Кухаєвич-Бульбук Ірину Богданівну


Наталія Короляк

Позитивний відгук
04.04.2024
Надзвичайно важливим періодом вагітності жінки є обрання пологового закладу та лікаря! Моїм найвдалим рішенням було обрати найкращих, а саме КНП "ПОЛОГОВИЙ КЛІНІЧНИЙ БУДИНОК №1 МІСТА ЛЬВОВА" та найкращу Акушер-гінеколога Кухаєвич-Бульбук Ірину Богданівну!!! З першого знайомства, вона заполонила наше з чоловіком серце своїм професійним підходом, спокійним роз'ясненням протікання вагітності та самих пологів! Настільки професійного Лікаря з великої букви, я ще не зустрічала! Вона врівноважена, професійна, комунікабельна, досвідчена, відповідальна, та яка горить серцем до своєї професії! Дякуючи її наполегливій роботі , з'явився наш синочок дуже легко та швидко, без будь-яких психологічних чи фізичних травм ні для мами ні для дитинки! Злагоджена робота в команді з професіоналами, які були присутні на пологах це нереально важка робота, але це все заслуга Ірини Богданівни! Вона чітко, спокійно, врівноважено керувала процесом! Все на вищому рівні! Окрема подяка її команді!!! ( Нажаль не всіх пам'ятаю по іменно), однак, щиро висловлюю свою повагу і подяку : Груник Діані Ігорівні, Анестезіологу! Це неймовірно щира, світла, хочеться сказати навіть та, що випромінює тепло ! професійна лікар! Ви неперевершено зробили свою роботу!!!! Миронович Лілія Петрівна, лікар -неонатолог! Боже яка вона прекрасна! Це нереально виважена, стримана, добра, світла людина, має колосальний досвід роботи з дітками! Данчук Ірина Михайлівна, акушер гінеколог, вела нас після пологів!! Надзвичайно світла, добра, чуйна, весела! Була ще лікар лактолог, нажаль не запам'ятала призвіща! Ця лікар єдина, яку я знаю яка наголошувала, що грудне вигодовування це найкраще рішення для малюка і мами! Не впарювала історій про "догодуй сумішшю, бо голодне", а саме розказала всі переваги грудного вигодовування (отаких би побільше, а не тих які мені трапились при першій вагітності) Щира подяка Вам! При пологах не був, але заходив веселив нас Малко Андрій Теодорович, Анестезіолог) Ви мега позитив, і впевнена професіонал своєї справи!!!! Дякую усій команді Ірини Богданівни!!! Вибачте, якщо когось не згадала особисто!!! Всім медсестрам та лікарям честь і повага! Ви найкраща команда! Моє материнство вдруге стало для мене щасливим моментом дякуючи Вам!!!! P.S. щодо грошей (якщо цікаво) ніхто нічого не вимагав, "дай/подай/оплати дякувати Богу в цій лікарні немає! З мінусів - харчування, бажало б кращого, але це ніяк не стосується цих лікарів, бо я туди не їсти ходила)))) Моя щира рекомендація саме ці лікарі на чолі з найкращою Кухаєвич Іриною Богданівною!!!!! Обіймаю і щиро прищиро дякую Вам!!!!!! ❤️

Аліна

Позитивний відгук
12.03.2024
Народжувала у Ірини Богданівної 3 березня 2024 року .Це чудова людина,ввічлива,добра, щира...а саме головне хороший і розумний спеціаліст своєї справи...я дуже задоволена що обрала саме Вас почула усі відповіді на свої питання і дуже доступну інформацію на мові пацієнта .Ви надзвичайна.....дякую Вам за розумні поради і ввічливе відношення до кожної з нас. Маю з чим порівняти, то це найкращий досвід зі всіх попередніх. Народжувала другу дитинку ,без розривів чим теж завдячую Ірині Богданівній .Дуже приємно було за приділену увагу при пологах підтримці і найголовніше за здорову дитинку .Чекаю вже зустрічі з вами знову )))Безмежно вдячна вам !!!Вам успіхів,терпіння та вдячних пацієнтів. Рекомендую...Тільки Ірину Богданівну !!!❤️❤️❤️

Олена

Позитивний відгук
15.02.2024
Велика подяка прекрасному спеціалісту і людині Кухаєвич Ірині Богданівна! Прекрасно провела пологи, чітко, з чудовим ставленням. Постійна підтримка під час вагітності. Рекомендую як професіонала та дякую за донечку!

Наталія.

Позитивний відгук
06.02.2024
Доброго дня. Дівчатка хто має номер Ірини Богданівної, напишіть будь - ласка на мій вайбер 0986370785. Дякую!

Тетяна

Позитивний відгук
29.12.2023
Хочу висловити величезну подяку лікарю від Бога Кухаєвич Ірині Богданівні за нашого синочка! Вела мою вагітність від самого початку. Я народжувала 16.11.2023р. Прекрасна людина і компетентний спеціаліст. Завжди все чітко та організовано, без зайвих аналізів і метушні. На звʼязку була постійно 24/7 і навіть після народження дитини. Дуже рекомендую лікаря.

Наталія

Позитивний відгук
24.12.2023
Ірина Богданівна чудовий лікар! Щиро вдячна їй що допомогла з'явитися на світ моїй чудовій донечці!

Марія

Нейтральний відгук
17.11.2023
Дівчата, чи хтось спостерігався всю вагітність у Кухаєвич І.Б.? Скиньте, будь ласочка, номер на мій вайбер 0689117496. Буду дуже вдячна!)

Віра

Позитивний відгук
07.11.2023
Напишіть, будь-ласка, номер тел Кухаєвич І.Б на хвацько 0969480762

Олена

Позитивний відгук
30.10.2023
Народжувала 19жовтня у Ірини Богданівної Дуже задоволена професіоналізмом та підходом Безмежно вдячна всій команді

Іванка

Позитивний відгук
23.10.2023
Добрий вечір! Напишіть, будь ласка, номер Кухаєвич у вайбер 0982647044

Оксана

Позитивний відгук
17.10.2023
Від щирого серця хочу подякувати найкращим професіоналам своєї справи: Безмежна подяка Кухаєвич Ірина Богданівна за професіоналізм та людяний підхід до своєї справи.лікар від Бога і людина з великої букви! Рідкісне явище у наш час зустріти настільки талановитого професіонала, який би з душою і сердечним теплом відносився до пацієнта. Та безмежно вдячна всій команді!

Анастасія

Позитивний відгук
04.09.2023
Доброго дня можете скинути номер Кухаєвич на вайбер 0634724992 Дякую

Ліля

Позитивний відгук
22.08.2023
Дівчатка хто народжував у Кухаєвич І.Б напишіть номер тел. Її на мій вайбер 0983528817 Дуже дякую!

Василина

Позитивний відгук
25.06.2023
Напишіть номер телефону Кухаєвич Ірини, на мій вайбер 0986461336. Дякую

Ірина

Нейтральний відгук
01.05.2023
Доброго дня! Можна контакти лікаря на номер 0977497183


Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук