Беген Оксана Степанівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Беген Оксана Степанівна займає 76 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Беген Оксану Степанівну залишено 2 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Беген Оксана Степанівна - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, 1994 р.

Категорія лікаря: Вища – акушерство та гінекологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КНП "Пологовий клінічний будинок №1 міста Львова"

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 2

Позитивних відгуків: 1

Негативних відгуків: 1

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Беген Оксана Степанівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Беген Оксану Степанівну

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Ірина

Негативний відгук
21.03.2023
Цій людині не можна навіть перебувати в приміщенні пологового, не те що приймати пологи!!! Не побачила обвиття пуповиною, прийшла в родзал вже аж після того як мій чоловік пішов і її покликав, бо вже були потуги а з персоналу немає нікого, улюблене нею стимулювання пологів, видушування дитини, потім вихваляння самої себе, який вона професіонал а я сама винна. В результаті дитина місяць в реанімації, я після таких пологів відходила ще дуже довго. І в кінці вона ще й мала наглість прийти і сказати що ми маємо їй заплатити 2000 грн, це був 2017 рік. Навіть не зайшла в палату коли мене виписували. Нікому не раджу, в моїй родині це 2 випадок такий з нею. Тільки тоді дитинка, нажаль, таки померла, тому якщо так можна сказати то мені ще "пощастило" з тією горе-лікаркою.

Руслана

Позитивний відгук
01.02.2021
Оксана Степанівна чудовий лікар, народжувала в неї 2014 р. , я родила в останній день перед закриттям лікарні, в той час коли інші лікарі відправляли пацієнтів в інші лікарні, до інших лікарів, Оксана Степанівна мене не залишила, а тим більше сказала, що якщо буде треба то поїде зі мною в другу лікарню, але дякувати Богу і Оксані Степанівні роди пройшли чудово, гроші ніхто не вимагав, скільки дала за те подякувала, і після родів Оксана Степанівна заходила в палату. Перші роди в мене були тяжкі в іншого лікаря, яка, як пишуть вище, теж мене залишила на ніч із схватками , а приїхала тільки зранку і ще казала не турбувати її вночі, а Оксана Степанівна наоборот дозволяє дзвонити в любий час, і вдень і вночі. Велике дякую за донечку!!!