Пологове відділення КНП "3-ї міської клінічної лікарні міста Львова"

Пологове відділення (роддом на Джамбула) на вул. Рапопорта має 8 індивідуальних пологових залів та 3 партнерських пологових залів. У операційному відділенні, післяопераційних палатах, маніпуляційних кімнатах встановлено сучасне медичне обладнання також пологове віділення на Рапопорта оснащене комфортними ліжками-трансформерами. Пологове відділення розраховано на 100 ліжок. В роботі пологового відділу впроваджені сучасні перинатальні технології – проведення партнерських пологів, сумісне перебування матері та дитини, участь членів родини у догляді за дитиною в післяпологовому періоді.

Офіційний сайт: 3mkl.lviv.ua

Завідувач пологовим відділенням на Рапопорта: Данков Олег Веніамінович

Адреса роддому Львів та контакти

Пологове відділення - комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"

79008, м. Львів, вул. Рапопорта, 8

Телефон: +38 (032) 233-71-38

E-mail: 3kmkl_uoz_lviv@ukr.net

Пологове відділення Рапопорта

Контактні телефони

Завідувач пологовим відділенням: +38 (032) 233-14-72

Залиште свій відгук про роддом на Рапопорта (пологове відділення 3 лікарні)

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про пологовий будинок - Роддом Рапопорта - Пологове відділення КНП "3-ї міської клінічної лікарні міста Львова"


Марія

Позитивний відгук
16.08.2023
Щиро дякую Корпан Руслані Богданівні за те,що з професіоналізмом і відповідальністю вела мою вагітність.За її рекомендацією народжувала донечку у Шатилович Катерини Леонідівни.Завдяки гарному відношенню до породіль,високу компетенцію медичного персоналу і любові до своєї справи мої пологи пройшли чудово.Дякую що в Україні є справжні професіонали!

Galina

Позитивний відгук
21.11.2022
Данков О.В. найкращий лікар❤️

Олена

Позитивний відгук
15.10.2021
Лікар Данков О.В. Людина своєї справи. Дуже розумний, морально готує до операціі і після. Все тільки по факту. Хороша людина і лікар. Не знаю як він все встигає (обходи в нього пізні) бо пацієнтів в нього куча і завжди в приймальній черги до нього, як звільняється тоді приходить на обхід. Ніяких зауважень до нього не має. Мені все сподобалось. Дякую. Анастезіолог — Погода (здається, працювали вони в парі) Старенький веселий дідок. До операціі, під час і після КОЖНОГО дня приходив коли був біля палати. Заходив питав як самопочуття і звичайно жартував. З цілої палати (4 людей) тільки у мене був ідеальний наркоз! Проснулась вже в палаті. (Інші дівчата розповідали що їм робили (інші лікарі!) за слабі наркози і вони під кінець вже все чули що було навколо, але відкрити очі, рухатись і говорити не могли. Дуже вдячна анастезіологу за професіоналізм!!! . Дитяча Кузьмак Л.Б. — постійно пізно приходила на обхід( щось добитись від дитячого відділення було НЕ реально. Постійно говорили потім прийде лікар все розкаже, а лікар аж в обід являлась. Групу крові аж на наступний день після обіда дізналась…точніше вибила інформацію, бо по 100 разів в всіх питала. Зробили укол. Бо у нас конфлікт. Дитина пожовтіла, було таке що лікар говорить все нормально не світимо, а потім ввечері приходять медсестри і кажуть ми дитину забираємо світити на ніч, вас лікар ж попереджав….а лікар нічого не говорив. Скільки разів брали аналіз в обід, лікар казала в вечері буде результат, ходила питала.. медсестри як завжди буде лікар вам все скаже…зранку те саме..аж до обіда коли лікар являвся на обхід казали результат аналізу який ще добу назад брали, хоча сьогодні вже інші показники і новий аналіз… Самим дитячим НЕ задоволена!!!!!! Взагалі !!!!! Ставлення хороше, дітей забирали скільки хочеш, і на ніч брали….але інформацію якусь отримати НЕ реально..ходиш постійно і НЕ знаєш яка ситуація з дитиною. Хоча лікар сам хороший, все чітко по факту, без кучі води, казок і викачки грошей на вітаміни, крама і тд не потрібно. Лікар сама прямим текстом говорила коли питала «НЕ потрібно», хоча інші тільки списки кожного дня давали що купляти…. … Пологовий : Сервіс 0. (Єдиний плюс це те що по 100 разів на день санітарка з прохідної бігає посилки в саму палату носить) Їда 0. (Самі працівники говорили, що м’ясо і інші продукти ще на прийомі вже ділять хто що собі до хати понесе !!!) За тижден НІ одного дня не було навіть кусочка мяса

Галина

Позитивний відгук
20.09.2020
Нормальний пологовий будинок

Олег

Нейтральний відгук
20.09.2020
Після ремонту значно краще. На загал лікарі доволі кваліфіковані та привітні, це стосується відділення передпологового. Молодший медперсонал, за невеликим винятком теж якісно виконують свою роботу. Харчування породіль бажає кращого,хоча рідко хто харчується лікарняними харчами. Ціни в лікарняній аптеці дуже завищені. Після пологове, відношення до новонароджених просто жахливе! Медсестри в пологовому відділенні хамовиті хабарниці, які без грошей взагалі ігнорують потреби новонароджених! Всі ліків повністю потрібно купувати за власні кошти. Єдине що тішить, це лікарі, які реально думають про дітей. Сумно, що наша держава взагалі не дбає про новонароджених....

Руслан

Негативний відгук
20.09.2020
Жінка вже тиждень часу не може відійти від цього рагулізму тому напишу за неї її враження. Дитину родили першу тому досвіду такого як немали. На родах був присутній, надивився на тих безтолкових лікарів, акушерів і педіатрів. Народжували у #СікораОрестВасильович, читали за нього непогані відгуки, але тепер у мене враження, що це все заказні відгуки для самореклами і піднятя свого хабаря. Чим він нам допоміг!? Та нічим по великому рахунку. Після тижня часу ми проаналізували всі дії цього "лікаря" і ось наші враження про нього. Коли у жінки були схватки і потрібно було тужитись він прошльопав момент і несказав нічого, а потім казав "тужся-тужся" ми тужились як вміли, а він каже ви не так робите, ви зїхали з крісла, то блін скажи як тужитись!!!! Дитинка ще не проходила оскільки жінка невелика у мене. І замість того, щоб нормально пояснити як це має бути і щось порадити, чи зробити надрізи, щоб дитина змогля собі пролізти, це кончене почало витискати дитину надавляючи на живіт, після чого малий вилетів з жінки як пробка порозриваючи її там все. Цей прийом народження заборонений в Україні, а у Франції таких горе лікарів позбавляють ліцензії. Таким прийомом можна завдати дитині великих проблем. Після того як зявилась дитина, цей мудак не виходив з палати і почав намікати за гроші, я запитав скільки він хоче. Він каже ну шо ви нечитали на форумах чи що? Тепер я знаю для чого ті форуми. Жінка сказала дати 4000грн. Хоча я б недав йому й 1000грн. І що ви думаєте! Так цей мудак почав при жінці під столом перераховувати гроші!))) Та сука подякуй, що я тобі не по морді дав, а взагалі якісь гроші. Після родів жінка була в пологовому будинку ще три дні, він зайшов один раз і запитав яка група крові у дитини. Резус групи дитини співпав з мамою. Щоб побажати всього доброго, сказало о добре хоч трохи зекономили нетреба буде робити укол післяродовий. А педіатор Бринь це взагалі інша історія до нього краще не попадати бо поки недасте йому стільки грошей скільки йому буде хватати то він вам виписки не дасть. Жінка йому дала в перший день 200грн. І дума дати при виписці, але це мудило підійшло і каже цього буде замало, вас неправельно проінформували додайте мені ще 500грн. Одним словом цих мудаків нікому не рекомендую!!!! І будьте уважніші перед вибором лікаря.

Артур

Позитивний відгук
20.09.2020
Тут родилась моя дитина. Перше слово дитини - світ весь. Перші слова мого сина були - = лікар Данков Олег Веніамінович молодець!=.)

Олена

Позитивний відгук
20.09.2020
Люди! Всі витрати, повязані з народженням дитини оплачує Націрнальна служба здоровя України з бюджету. Це приблизно 8-15 тис. грн в залежності від складності родів. Для чого ще раз платити. Тому якщо у вас лікарі- хабарники вимагають заплатити - одразу звоніть на гарячу лінію НСЗУ за тел. 16-77, 15-45 (КМУ). Перевірив на особистому досвіді. Ефект миттєвий. Всім удачі. Будуємо справедливу Україну разом.

Напишіть свій відгук про цей роддом у Львові

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук