У пологовому відділені на Рапопорта замінять старий ліфт та проведуть дезінфекцію

25.05.2020

У пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні Львова, що на вул. Рапопорта, замінять старий ліфт, який повністю себе вичерпав, та відремонтують палати. А також там проведуть профілактичну дезінфекцію. Тож відділення з 1 липня тимчасово не працюватиме. Про це повідомив головний лікар 3-ї лікарні Вадим Олійник.

«Плануємо закриття пологового стаціонару з 1 липня на півтора місяця, хоча намагатимемось провести всі роботи якомога швидше. Найперше, ми замінимо ліфт, який повністю вичерпав свій ресурс і потребує невідкладної заміни. Також ми проведемо ремонт у 6 палатах і ординаторській. І тоді зробимо планову профілактичну дезінфекцію», — розповів Вадим Олійник, головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Львова.

Пологове відділення на Рапопорта

Відтак, у цей період породіль міста Львова прийматиме міський пологовий будинок на вул. Мечникова. Він, до слова, прийматиме також вагітних з екстрагенітальними патологіями (коли у майбутньої мами хворе серце чи інші органи), а також із імуноконфліктними ситуаціями. Також цей пологовий прийматиме й майбутніх мам, які матимуть ознаки респіраторного захворювання — там передбачили спеціальне окреме внутрішнє обсерваційне відділення з боксованими палатами.

Усіх же вагітних жінок, які матимуть передчасні пологи, прийматиме обласний перинатальний центр, що на вул. Дж. Вашингтона.