У Львові визначили медзаклади, які прийматимуть вагітних із коронавірусом

04.08.2020

Департамент охорони здоров’я ЛОДА визначив медзаклади для прийому вагітних із коронавірусом. У Львові визначили два пологові будинки, куди скеровуватимуть вагітних та породіль із підозрою та підтвердженим Covid-19. Мешканок області госпіталізовуватимуть у клінічний перинатальний центр, що на вул. Джорджа Вашингтона, 6. А львів’янок – у пологовий будинок №1 на вул. Мечникова, 8. Також у терапевтичному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні будуть лікувати вагітних жінок із пневмоніями. З цією метою у терапевтичному корпусі розгорнуть блок інтенсивної терапії.

Як повідомив, експерт департаменту охорони здоров'я ЛОДА з акушерства та гінекології Ігор Потапов, наказ «Про удосконалення в області медичної допомоги вагітним, роділлям та породіллям, хворим на грив, ГРВІ, їх ускладнення та коронавірусну хворобу Covid-19» набуде чинності 10 серпня.

Департамент охорони здоров’я ЛОДА визначив медзаклади для прийому вагітних із коронавірусом

За словами Ігоря Потапова, у пологовому будинку на вул. Мечникова для породіль із коронавірусом передбачено 50 ліжок. В обласному перинатальному центрі буде 2 бокси із окремо відділеним входом. Сюди скеровуватимуть вагітних із коронавірусом або підозрою на Covid-19 із області. До слова, наразі ще 15 ліжкомісць для породіль із коронавірусом є у пологовому відділенні Жовківської районної лікарні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв, у квітні міський штаб з протидії Covid-19 прийняв рішення, що вагітних львів'янок після 22 тижнів вагітності, у яких є ознаки ГРЗ або підозра на коронавірус, прийматиме пологовий будинок на вул. Мечникова.

До слова, станом на 4 серпня, кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 10 067, із них 146 позитивних результатів – за попередню добу.