У дитячій лікарні на Орлика оновили кисневу систему для реанімації новонароджених

01.08.2020

Завдяки Громадському бюджету у відділенні Львівської міської дитячої клінічної лікарні, що на вул. Орлика, модернізували кисневу систему для реанімації новонароджених. У межах проекту закупили та встановили 17 консолей лікувальних газів на суму 499 970 грн. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Медичні консолі — це ергономічне, економічне рішення з постачання медичними газами такими як стиснене повітря, вакуум та кисень, а також електроживлення. Лише лічені секунди у нас йдуть на підключення надзвичайно потужного

обладнання, яке дає можливість нам якісно та швидко лікувати наших немовлят», — зазначила авторка проекту Галина Коваленко.

Оновили кисневу систему для реанімації новонароджених

«Тішить те, що швидкість реалізації проектів зростає. Завдяки модернізації кисневої системи маленькі львів'яни зможуть швидше та якісніше отримувати необхідну допомогу. Додам також, на 2019 рік заплановано реалізувати 54 проекти-переможці громадського бюджету 2018 року», — зазначив Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства.

До слова, загалом на 2019 рік заплановано реалізувати 54 проекти-переможці Громадського бюджету 2018 року на загальну суму 38 млн грн. Зазначимо також, що минулоріч реалізували 31 проект на загальну суму 25 млн грн.