Для перинатального центру у Львові закупили медобладнання на 11 млн гривень

05.08.2020

У Львівському обласному перинатальному центрі завершують ремонтні роботи у гінекологічному корпусі. Для нього вже закупили сучасне медичне обладнання на понад 11 млн грн. Воно прибуло до Львова, але чекатиме ще кілька місяців до завершення реконструкції. Аби відкрити другу чергу перинатального центру у 2020 році, бракує ще 18 млн грн.

Як повідомив заступник голови ЛОДА Юрій Холод, наразі у гінекологічному корпусі завершили ремонт другого та третього поверхів. На першому поверсі ще треба застелити лінолеум та змонтувати підвісні стелі. Також довкола облаштовують благоустрій території, зокрема, доріжки та дитячий майданчик.

Роботи у гінекологічному корпусі

«У 2020 році для виконання решти робіт та придбання монтованого обладнання перинатального центру передбачено загалом понад 45 мільйонів гривень. 25 млн гривень – з ДФРР. Ще 20 мільйонів – фінансування від області. До завершення реконструкції перинатального наразі бракує 18 мільйонів, які ми з обласною радою намагаємося знайти ще цього року. Хоч це й доволі складно», – розповів заступник голови ЛОДА.

У коментарі Юрій Холод уточнив, що, відповідно до угоди з підрядником, ремонтні роботи у гінекологічному корпусі мають бути виконані до кінця 2020 року. Наразі обласна влада вишукує 18 млн грн, яких бракує на закупівлю решти необхідного обладнання, аби цього року відкрити повністю відновлений перинатальний центр.