Цейтлін Вікторія Миколаївна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Цейтлін Вікторія Миколаївна займає 90 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Цейтлін Вікторію Миколаївну залишено 2 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 2

Позитивних відгуків: 1

Негативних відгуків: 1

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Цейтлін Вікторія Миколаївна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Цейтлін Вікторію Миколаївну

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Дзецько Галина Олексіївна

Позитивний відгук
31.03.2023
Вікторія Миколаївни, щиро дякую Вам за вчасно поставлений діагноз .Ви - лікар від Бога . Ви повернули мені життя.Здоров’я Вам успіхів у праці .

Оля

Негативний відгук
30.07.2021
Робила у неї процедуру певну. Скориставшись моїм стресовим станом, нічого толком не пояснила, як все повинно відбуватись, які мені послуги мають надати, що необхідне скерування сімейного лікаря. Здерла 3000 грн , за препарати ,які могла отримати безкоштовно або максимум заплатити 1000 грн за них. Це їх в аптеках. Просто сказали препарат коштує 3000 тис грн і я оплатила , бо була в такому стресі ,що не сильно думала. Не цікавиться станом пацієнта після процедур абсолютно. Що з Вами буде далі їй пофіг.. Якщо самі прийдете ок , ні, то ні. Згідно договору НЗСУ на Руссових послуги надаються безкоштовно при наявному скеруванні!!!. А там за все деруть. На узд вимагають 250 грн. Особисто у мене вимагали! Нічого не пояснюють і вводять в оману!!! І послуги Вам повинні надати якісно ! Оскільки Ви можете звернутись зі скаргою до головного лікаря і поліції. Шановні, знайте свої права! Якщо у Вас немає скерування лікаря ,то Ви можете оплатити певні послуги в касу закладу!! Але не просто лікарю. Я просто повірила ,що препарат дійсно такий коштовний. Але вже після дізналась його ціну!! Я могла зробити цю процедуру в приватній клініці за ті ж 3000 грн. Я телефонувала і цікавилась після. Для чого тоді я звернулась у безкоштовний заклад де мене методом приховування інформації і шахрайства змусили заплатити вдвічі більше?