Третякова Марія Володимирівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Третякова Марія Володимирівна займає 86 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Третякову Марію Володимирівну залишено 2 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 2

Позитивних відгуків: 0

Негативних відгуків: 2

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Третякова Марія Володимирівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Третякову Марію Володимирівну

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Негативні відгуки

Леся

Негативний відгук
06.12.2021
Абосолютно не рокемендую! На прийомі розказує байки, за рахунок чого намагається увійти в довіру. Тому в неї і черги, бо жінки на таке ведуться. Діагноз не те що не поставила, а навіть не дивилася в цьому напрямку. Коли мої скарги з прийому на прийом продовжувалися, а аналізи їй нічого не показували, вона почала нервувати і натякати, що я семулюю і щоб я вже йшла... Уявіть собі!! Їй і в голову не прийшло, що аналізи треба здавати не ті! Більше того! коли робить огляд і бере мазок, то таке враження, що боїться замазатися, навіть не огляне нормально. Тому якщо у вас щось серйозне, а тим більше!!! невстановлений діагноз, якщо хочете, щоб вас нормально оглянули і ставилися як до жінки, а не чогось бридкого - забудьте про гінеколога Марію Третьякову! ПС: мені поставили діагноз через місяць після неї, а вона лише забрала час і гроші. Цей відгук залишаю скрізь де можна.

не важливо

Негативний відгук
20.04.2021
Через цю безвідповідальну особу моя подруга втратила дитину на 7 місяці! При огляді казала, що все в порядку, що чує серцебиття, а тиждень після цього огляду констатувала смерть дитини 5 тижнів назад!!! ЯК вона слухала??? Тепер у всіх документах вона пише, що смерть настала на 29 тижні, але всі узд показують, що це сталося набагато раніше. Страхує себе, як може! Уникає відповідальності! Добре подумайте перш ніж йти до неї!!!!!!!