Сміх Зоряна Василівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Сміх Зоряна Василівна займає 57 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Сміх Зоряну Василівну залишено 4 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Сміх Зоряна Василівна - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, акушерство та гінекологія, 2000 р.

Категорія лікаря: Вища – акушерство та гінекологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр"

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 4

Позитивних відгуків: 4

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Сміх Зоряна Василівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Сміх Зоряну Василівну

Христина

Позитивний відгук
13.03.2024
Була в Пологовому на підтримці, Дуже сподобалася Сміх Зоряна Василівна хочу в неї народжувати) Надішліть номер Зоряни Василівної на мій 0964446307

Ліля

Позитивний відгук
07.02.2024
Поступила в перинатальний центр вночі на 27 тижні з кровотечею, попала на завідуючого Михайло Йосипович, це жах ,а не лікар, тим більше завідувач патології. Гарчить як до собаки, пояснити як приймати ліки не вміє, дуже високої думки про себе. Але якимось чудом мене передали до Зоряни Василівна. І я дуже задоволена, це просто прекрасний лікар, вона прийшла все пояснила, приємна у спілкуванні. Планую в неї і народжувати.

Марта

Позитивний відгук
19.08.2023
Народжувала плановим КР. Зоряна Василівна була в той час черговим лікарем і другим лікарем на операції. Дівчата в мене просто ідеальний шовчик, просто його нема❤️ і це завдяки пані Зоряні. До речі народжувала я ще в 2020 і ніяк не могла знайти / згадати прізвища цієї феї з роддому, щоб написати що вже пройшло 3,5 роки, а завдяки їй і Поврознику Володимиру Володимировичу такі приємні і світлі спогади про роди. Я не можу передати наскільки це приємна і професійна людина!

Любов

Позитивний відгук
21.11.2022
Місяць тому я народила своїх двійнят у перинатальному центрі і хочу з Вами поділитись своїми враженнями. До пологів я провела два тижні у відділені, де почувала себе безпечно та під наглядом, що дуже важливо, коли ти при надії. Кожного дня, зранку і ввечері вимірювали серцебиття моїх дітей, міряли тиск та був обхід лікарів. Кожен відповідав на мої, може часом смішні, запитання. Саме там моїм лікуючим лікарем, та і лікарем який потім приймав мої пологи, була Зоряна Василівна Сміх, яка професійно зробила свою роботу, і просто - хороша людина. Без неї, напевно, не наважилася б на природні пологи)