Шидлик Зеновій Маркович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Шидлик Зеновій Маркович займає 19 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Шидлика Зеновія Марковича залишено 11 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: 0975448550

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 11

Позитивних відгуків: 11

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Шидлик Зеновій Маркович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Шидлика Зеновія Марковича

Оксана

Позитивний відгук
02.03.2024
Лікар чудовий!!! За 2 роки лікування в різних лікарів які чуть не скалічили мене і трати шалених коштів!!! Я вчасно звернулась до Зеновія Маркевича . Він специфічний( я всіх проце попереджаю) та якщо ви мрієте про результат ,це однозначно до нього!!! За моїми рекомендаціями до нього звернулись четверо і всі задоволені) Я зайшла сюди бо втратила номер тел. а довіряю тільки йому))

Катерина

Позитивний відгук
12.11.2023
Лікар від Бога! Лікувалась в багатьох лікарів та завагітніла лікуючись в нього.

Оксана

Позитивний відгук
24.09.2023
Лікар від Бога! Вдячна йому безмежно. Здоров‘я, миру і довго ще допомагати людям.

Олена

Позитивний відгук
01.08.2023
Професійний, чуйний лікар, якому варто довіряти. Має величезний досвід, назначає лише необхідні обстеження, радить, де краще їх зробити в динаміці, пильно підходить до розгляду можливих причин проблеми, щоб підібрати найбільш вдале лікування. Хвилюється за кожного пацієнта, співпереживає і щиро радіє, коли є позитивний результат лікування. Має пацієнток ледь не з усіх куточків України. Їдуть до нього, бо довіряють і знають, що Маркович допоможе. Всім раджу, таких лікарів не є багато в наш час.

Олена

Позитивний відгук
29.07.2023
Професійний, чуйний лікар, якому варто довіряти. Має величезний досвід, назначає лише необхідні обстеження, радить, де краще їх зробити в динаміці, пильно підходить до розгляду можливих причин проблеми, щоб підібрати найбільш вдале її вирішення. Хвилюється за кожного пацієнта, співпереживає і щиро радіє, коли є позитивний результат лікування. Всім раджу, таких лікарів дуже мало.

Оксана

Позитивний відгук
17.05.2023
Шидлик Зеновій Маркович лікар від Бога, людина яка знає свою справу. Я ніяк не могла завагітніти, проходили всі обстеження за кордоном всі лікарі казали що все в плрядку, потім знайомі порадили Зеновія Марковича як хорошого спеціаліста який допоміг вже багатьом людям, ми зразу же звʼязались з лікарем і поїхали до нього на лікування. Лікар зробив обстеження і призначив лікування після якого я завагітніла правда стався викидень, тоді лікар сказав що потрібно робити лапароскопію і ми зробили, і знову лікування на 4 місяці і дякуючи Зеновію Марковичу ми вже з дня на день чекаємо на народження нашого синочка. Зеновій Маркович лікар від Бога , і я молюсь за його здоровя і шоб він ще жив і допомагав людям багато років. Дай Бог йому здоровʼя.

Олена

Позитивний відгук
28.04.2023
Даже добрий хороший лiкар.

Таня

Позитивний відгук
23.12.2022
Дуже дякую Шидлику Зеновію Марковичу за професіоналізм, високий рівень знань , уважне ставлення та розуміння. Без перебільшення ,можу сказати, що він надзвичайна людина яка рятує сім'ї і допомагає всім чим може , аби кожна жінка відчула омріяне материнство.

Олена

Позитивний відгук
12.06.2021
Також пацієнтка Шидлика Зеновія Марковича! Дуже кваліфікований лікар, який відповідально ставиться до своєї роботи. Справді строгий і любить, щоб притримувалися його рекомендацій! Але переживає за кожну свою пацієнтку і кожній намагається допомогти. Раджу однозначно зі свого власного досвіду

Марія

Позитивний відгук
27.03.2021
Дуже хороший лікар, спеціаліст з величезним досвідом роботи.Лікар від Бога.Після довгий років непліддя допоміг здійснити мрію. Проходила ряд обстежень і аналізів з чоловіком за його скеруванням. Провів лапороскопію усунув кистю з яєчників, після цього 2 курси стимуляції і довгождана вагітність. Лікар специфічний, з характером, строгий, не любить коли його перебивають а ще більше коли не дотримуються рекомендацій,а в загальному дуже хороший і в з великим почуттям гумору. Ніколи не приписує дорогих ліків і працю як то кажуть на совість, за кожну пацієнту береться відповідально і доводить до кінця, не сюсюкається, не просить, може добряче накричати, посварити але і впасти не дасть і не буде давати надій якщо не бачить виходу, прямолінійний, людина старої закалки в якої більше 40 років за плечима трудової діяльності. РЕКОМЕНДУЮ

Галина

Позитивний відгук
18.12.2020
Доброго дня. Напишіть будь ласка номер телефону лікаря! 0987759077 Дякую!

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук