Шатилович Катерина Леонідівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Шатилович Катерина Леонідівна займає 90 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Шатилович Катерину Леонідівну залишено 2 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 2

Позитивних відгуків: 1

Негативних відгуків: 1

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Шатилович Катерина Леонідівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Шатилович Катерину Леонідівну

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Олена

Негативний відгук
30.09.2023
Якщо ви цвнуєте здоров‘я своєї дитини то ніколи не народжуйте в Шатилович. З моїми показами у мене мало бути кесарське, проте шатилович наполягла на пологи в яких мою дитину витискала ліктями, та в дитини багато часу було кисневе голодування, зупинка дихання.. наслідок такого зазвичай ДЦП. Дякую неонатологу яка весь час рятувала мою дитину, мені тиждень не давали її на руки. Про те як Шатилович мене заштопала після розривів це окрема тема. Бережіть себе та своїх дітей, та не попадайде в її руки.

Стефанія

Позитивний відгук
20.12.2020
Народжувала в цієї лікарки менше місяця назад. Дуже дякую, що не відмовила мені знаючи мою ситуацію. Були ускладнення після Covid-19 і низький гемоглобін. Кожного дня Катерина Леонідівна відвідувала мене і давала рекомендації. Самі роди були дуже непрості, але дякуючи цьому лікарю я тримаю зараз на руках маленького синочка. Дуже рекомендую Катерину Леонідівну за її професіоналізм і людяність. Дуже задоволена , що народжувала саме в неї.