Салінг Жанна Любомирівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Салінг Жанна Любомирівна займає 14 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Салінг Жанну Любомирівну залишено 17 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 17

Позитивних відгуків: 17

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Салінг Жанна Любомирівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Салінг Жанну Любомирівну

Олена

Позитивний відгук
18.04.2024
Щира вдячність Жанні Любомирівні за допомогу у народженні донечки. Вагітність була довгоочікувана, тому до вибору лікаря підійшли дуже прискіпливо і відповідально. Жодного разу не пожаліла, що стала на облік саме до Жанри Любомирівни. Вагітність було дуже складною, з хронічними хворобами, ІЦН та центральним передлежанням плаценти!!! Жанна Любомирівна допомогла виносити та щасливо народитися (КС також у неї) нашій пташці.

Олена

Позитивний відгук
10.04.2024
Щира вдячність Жанні Любомирівні, за допомогу у появі нашої донечки! Ми разом пройшли цей шлях від "Вітаю, ви станете мамою" до "Вітаю, ви мама!". Хто в пошуках відповідального і надійного лікаря - до Жанри Любомирівни. Це повний супровід вагітності 24/7, окрім цього - пологи!!! Двох старших дітей народжувала сама, але цього разу був 100% показ до КС. Я жодного разу не пожаліла, що звернулася до п.Жанни! Як результат, з "цілим букетом" хронічних хворих, центральним передлежанням плаценти, у мене доношена вагітність та здорова, довгоочікувана малеча!!!

Наталія

Позитивний відгук
15.11.2023
Щира, приємна…професіонал своєї справи…на звʼязку 24/7…допоможе, підтримає…Жанна Любомирівна вела обидві мої вагітності…приймала пологи…моя щира рекомендація усім❤️

Оксана

Позитивний відгук
07.08.2023
Щиро дякую Жанні Любомирівні за медичний супровід впродовж всієї вагітності. Дуже хороший лікар, професіонал своєї справи і прекрасна людина!!! Завжди на звʼязку, готова допомогти порадою і вдень і вночі, неодноразово зверталась до неї з простими питаннями і завжди отримувала вичерпну відповідь!!! Дякую Вам, лікарю, за моїх прекрасних донечок, а основне - ЗДОРОВИХ донечок!!!

Марта

Позитивний відгук
06.08.2023
Дуже дякую Жанні Любомирівній, що супроводила мене від 12 тижня вагітності, як я стала до неї на облік - до самого народження здорового малюка. Лікар однозначно знає свою справу, а найголовніше любить свою роботу. Компетентна, дуже комунікабельна, завжди роз’яснює чому потрібно робити так чи інакше. Завжди цікавилась моїм станом, давала рекомендації. Я відчувала повну її підтримку та впевненість у тому, що все буде добре. Я довірилась їй як спеціалісту на всі 100%. Як результат - здоровий малюк! Навіть після народження дитинки, заходила в палату, оглядала, допомагала з якимись нюансами. Враження лише позитивні! Дякую за Вашу роботу і успіхів Вам у вашій непростій роботі!

Анна

Позитивний відгук
30.07.2023
Жанна Любомирівна прекрасний лікар, хороший спеціаліст і чуйна людина!!! Народжувала в неї донечку: постійний медичний супровід, хороші поради і підтримку відчувала від неї впродовж всієї вагітності та під час родів. Пологи були швидкі, але завдяки професіоналізму Жанни Любомирівни все пройшло вдало і в мене здорова прекрасна донечка!!! Дякуємо Вам за нашу дівчинку!!!

Анна

Позитивний відгук
27.07.2023
Жанна Любомирівна прекрасний лікар, чудова людина і справжній професіонал!!! Народжувала в неї донечку: підтримку, влучні поради і медичний супровід отримувала впродовж всієї вагітності та родів, роди пройшли природнім шляхом швидко і вдало завдяки постійному контролі і допомозі Жанни Любомирівни!!! Дякую Вам за прекрасну і здорову донечку! Вам бажаю міцного здоровʼя, карʼєрного і професійного росту, наснаги до роботи!!!

Оля

Позитивний відгук
13.07.2023
Дуже рекомендую. Приємна, не навʼязлива, не напихає того, чого не треба, не залякує страшними історіями. Вникає у суть. З суперовим почуттям гумору). Двічі народжувала у пані Жанни і, дасть Бог, піду ще!

Катя

Позитивний відгук
27.04.2023
Вдячна Жанні Любоммрівні за щасливі пологи і здорову донечку! Був КР, після операції лікар була уважна, давала необхідні рекомендації і підтримувала. Окремо хочу сказати про те що дуже зручно було стояти в Жанни Любоммрівни на обліку в Медікавері, звикаєш до лікаря і розумієш, що довіриш пологи!

Іра

Позитивний відгук
22.04.2023
Безмежно вдячна Жанні Любомирівні за максимально природні пологи! Все пройшло навіть краще ніж я мріяла - втручання лікаря за потребою, суцільна підтримка і уважність. Окреме позитивне враження - ванна і можливіть там провести час, що дуже мені допомоглою Взагалі умови в медінституті зараз просто шикарні - ремонт, нове обладнання, ванна для родів. Чесно - у мене зник страх до пологів і захотілось ще одну дитину) Надіюсь ще прийдемо до Жанни Любомирівни

Олена

Позитивний відгук
18.03.2023
Жанна Любомирівна - лікар від Бога, вона справді віддана своїй справі і дбає про кожну пацієнтку, яка до неї звертається. Маю досвід щасливих пологів і порекомендувала коліжанкам, які теж задоволені. Це той випадок коли лікар поруч від першої зустрічі і до виписки!

Олена

Позитивний відгук
06.03.2023
Жанна Любомирівна завжди підтримує своїх пацієнток та надає їм необхідну інформацію та поради, щоб допомогти їм прийняти рішення, яке найкраще підходить для їх ситуації. Вона має чудові навички комунікації та здатність співпрацювати зі своїми пацієнтками, щоб забезпечити їхнє благополуччя та задоволення від процесу пологів. Крім того, Жанна Любомирівна завжди оновлює свої знання та навички, щоб забезпечити, що вона працює з найсучаснішими методами та технологіями в галузі акушерства та гінекології. Узагалі, Жанна Любомирівна - це дуже талановитий та досвідчений лікар, який ставить пацієнтів на перше місце. Я рекомендую її як висококваліфікованого лікаря акушера-гінеколога і рада, що народжувала саме в неї.

Оля

Позитивний відгук
12.12.2022
Хочу залишити позитивний відгук про Жанну Любомирівну. Народжувала в неї двох діток, обидва рази КР. Лікар уважна, приємна, все пройшло чудово. Повна підтримка відчувалась з перших хвилин знайомства і навіть після виписки, що дуже приємно)

Наталя

Позитивний відгук
10.12.2022
Дуже уважна і приємна лікар. Роди пройшли просто ідеально.

Ірина

Позитивний відгук
04.01.2022
Народжувала у Жанни Любомирівної доню,стояла на обліку у Медікавері Як лікар дуже уважна,пологи були стрімкі, допомогла мені народити за 2,5 години Після чого приходила до мене у палату і після народження через місяць часу теж поцікавилась станом за що я дуже вдячна їй


Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук