Сабат Орест Михайлович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Сабат Орест Михайлович займає 47 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Сабата Ореста Михайловича залишено 5 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 5

Позитивних відгуків: 3

Негативних відгуків: 2

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Сабат Орест Михайлович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Сабата Ореста Михайловича

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Жанна

Негативний відгук
16.05.2023
Народжувала в 2021 році у Саьата Ореста. Вчасно не кесерили, дитину витискали, вже коли нічо не помагало вирішили зробити надріз. За четвертим разом я народила. Наслідок в дитини гіпоксія, реанімація, тепер в сина ДЦП, епілепсія, і на все життя інвалідність. Всю вагітність проходила і все до останнього дня було добре. Ось так приймає пологи Сабат, а керівництво перинатального центру гарно нас виписали і сказали що все добре. Зламане життя в моєї дитини, ось так все добре.

Жанна

Негативний відгук
30.03.2023
Народжувала у 2021 році у Сабата Ореста. Пологи були важкими, народила лише за 4 разом,дитину видавлював,коли я казала що не можу більше,кисеріть то робили вигляд шо не чули. Син народився в гіпоксії, реанімували його в мене на очах,це було як ціла вічність. Коли забрали в реанімацію то лікували пневмонію вот і все. А я зелена,молода мама довірилася лікарям бо це ж Перинатальний центр з реанімацією,так всі хвалять. Коли нас за 2 тижні виписали то сказали шо все добре, а через 3 місяці в дитини судоми почались, і пішли ми по всіх спеціалістах,мрт,нейросонограми і т. д. Як наслідок халатного відношення лікарів в дитини мікроцефалія,епілепсія, затримка психомоирного розвитку і ціла купа діагнозів. Оформили інвалідність,тепер реабілітація і таблетки пожиттєво. Син не ходить,не бачить,не говорить,не сидить,навіть голови не тримає. Ось так приймають пологи лікарі перинатального центру міста Львова. Скалічили життя здоровій дитині. Нехай Бог вас покарає!!!

Яценко Анна

Позитивний відгук
04.01.2022
Народжувала двох донечок з перервою майже у десять років у Сабата Ореста Михайловича. Перші пологи були складні і довготривалі, незважаючи на це народила без хірургічного втручання, завдяки професіоналізму лікаря і його команди зорову дівчинку. Була вражена турботою спіціалістів під час усього перебування у пологовому, тому прийшла вдруге народжувати не вагаючись до Ореста Михайловича. Вдруге народила швидше,здоровеньку донечку.Обидва рази пологи були партнерськими. Щиро вдячна лікарям і усім присутнім на пологах за прфесіоналізм і турботу, за відчуття безпеки і впевненості у власних силах, і двох здорових діточок. Однозначно рекомендую

Таня

Позитивний відгук
11.06.2021
Строгий, врівноважений лікар. До його порад на пологах прислухалась і все пройшло природньо без будь-яких втручань.

Ірина

Позитивний відгук
26.04.2021
Народжувала в 2019році.До Ореста Михайловича потрапили коли в мене почались перейми,моя лікар не встигла приїхати на самі пологи,тому приймав Орест Михайлович ,я дуже задоволе ,лікар уважний ,все в пологах пояснював ,після пологів кожен день приходив в палату ,турбувався,оглядав.Раджу як лікаря і людину.