Потапов Ігор Андрійович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Потапов Ігор Андрійович займає 17 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Потапова Ігоря Андрійовича залишено 14 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 14

Позитивних відгуків: 14

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Потапов Ігор Андрійович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Потапова Ігоря Андрійовича

Юлія

Позитивний відгук
13.04.2024
Найкращий лікар! Однозначно рекомендую. Велике спасибі за нашого синочка. Ігор Андрійович завжди був на з‘вязку, до пологів і після. Добрий, уважний, з великим досвідом роботи. Щаслива що народжувала у нього.

Юля

Позитивний відгук
13.04.2024
Найкращі слова подяки чудовому лікарю, професіоналу своєї справи Потапову Ігорю Андрійовичу за синочка. Це той лікар з яким нічого не страшно. Уважний, добрий, завжди вислухає і підкаже. Як до пологів так і після них, лікар завжди на зв‘язку. Однозначно рекомендую Ігора Андрійовича!

Олена

Позитивний відгук
24.03.2024
Щира подяка за наш скарбик, Потапову Ігорю Андрійовичу. Лікар від Бога, завдяки досвіду та винятковому професіоналізму на світ появився наш синочок 60 см та 4000 грам . Велика вдячність за чітке та правильне прийняття рішення в непростій ситуації. Завдяки Ігорю Андрійовичу мій КР та відновлення пройшли успішно , здорова дитинка та щасливі батьки. Окрема подяка за турботу , щирість , уважність та просто за добре серце.

Оленка

Позитивний відгук
24.03.2024
Щира подяка за наш скарбик ,Потапову Ігорю Андрійовичу. Лікар від Бога, завдяки досвіду та винятковому професіоналізму на світ появився наш синочок 60 см та 400 грам . Велика вдячність за чітке та правильне прийняття рішення в непростій ситуації. Завдяки Ігорю Андрійовичу мій КР та відновлення пройшли успішно , здорова дитинка та щасливі батьки. Окрема подяка за турботу , щирість , уважність та просто за добре серце.

Мар'яна

Позитивний відгук
01.03.2024
Хочу висловити щиру подяку Лікарю з великої букви Потапову Ігорю Андрійовичу! Завдяки його професіоналізму, видалення вузла великих розмірів пройшло успішно. Незважаючи на складний випадок, зберіг органи. За що велике дякую! Насправді, досвід та практика оправдали очікування та результат. Щиро дякую та рекомендую великого фахівця!!!

Наталя

Позитивний відгук
20.02.2024
Родила перший раз у 2012 році,другий раз у 2016 році і от втретє іду до свого Потапова)самий кращий лікар☺️Як то кажуть можна міняти чоловіків ,а от твій гінеколог-акушер залишається незмінним і одним єдиним)Сильна повага до Ігора Андрійовича так як перші роди були надзвичайно важкими і коли б не цей сильний та мудрий лікар незнаю чи все добре б закінчилось !Велике дякую та міцного здоров’я!

Олеся

Позитивний відгук
08.02.2024
Ігор Андрійович - лікар із сучасним баченням, неймовірна людина і професіонал у своїй справі! З його допомогою народила без будь-яких проблем і обиратиму його і надалі.

Оксана

Позитивний відгук
07.02.2024
Професіонал своєї справи ! Народжувала у нього синочка . Сама не змогла народити ,у дитинки була велика голівка. Робили кесарів розтин .Після кесаревого розтину з рубцем не було жодних проблем . Другу вагітність виносила без проблем . І прийшла на плановий кесарів . Дуже вдячна Ігору Андрійовичу за синочків .

Наталя

Позитивний відгук
03.02.2024
Ігор Андрійович один з кращих лікарів, професіонал своєї справи. Дякуючи його досвіду та професійності я змогла стати мамою у 39 років ,народила природнім шляхом здорового синочка. Ігор Андрійович не тільки чудовий лікар, але також хороша, позитивна людина. Рекомендувала знайомим народжувати саме у Ігора Андрійовича, усі жінки задоволені. Рекомендую майбутнім мамам народжувати саме у нього.

Мідак Наталія Іванівна

Позитивний відгук
03.02.2024
Потапов Ігор Андрійович один з кращих лікарів, професіонал своєї справи. Завдяки його досвіду та професіоналізму я стала мамою у 39 років, виносила і народила здорового синочка . Ігор Андрійович не тільки професіонал своєї справи, але також хороша, позитивна людина,завжди відкритий для спілкування, готовий вас вислухати, порадити чи прийняти у будь який час.

Винничок Ярина

Позитивний відгук
03.02.2024
Хороший спеціаліст,Гарне ставлення та професіонал у своїй сфері,народжувала двічі-перші пологи були сідничні та стрімкі,спрацював професійно дитинка народилася здорова,другі-головне передлежання-також пройшло все легко,дякую лікарю за роботу,всі поради і здорових діточк!!!

Ірина

Позитивний відгук
13.01.2024
Хочу висловити свою подяку Потапову Ігору Андрійовичу. Це дуже чуйний, коректний, уважний лікар, який перебуває на постійному зв’язку з пацієнтами. А головне – це професіонал, відданий справі допомоги людям. Супроводжував мене усю вагітність, допоміг зберегти дитятко та прийняв пологи. Дякую Вам за те, що допомагаєте стати батьками. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися шанованою людиною, найкращим лікарем, здоров’я Вам і вашим близьким! Щиро всім рекомендую Ігора Андрійовича!

Тетяна

Позитивний відгук
09.01.2024
Народжувала у цього прекрасного професіонала. Щиро рекомендую.

Юлія

Позитивний відгук
28.12.2023
Вдячні Ігору Андрійовичу за синочка. Він лікар від Бога, задоволені на всі 100%

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук