Мрочко Юрій Володимирович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Мрочко Юрій Володимирович займає 24 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Мрочка Юрія Володимировича залишено 11 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Мрочко Юрій Володимирович - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, 2009 р.

Категорія лікаря: ІІ – анестезіологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КНП "Пологовий клінічний будинок №1 міста Львова"

Контактний телефон лікаря: 0979641402

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 11

Позитивних відгуків: 11

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Мрочко Юрій Володимирович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Мрочка Юрія Володимировича

Василина

Позитивний відгук
06.04.2024
Тут що ще можна сказати, коли вже стільки сказано позитивних відгуків. Тільки ще раз підтвердити все сказане. І звичайно РЕКОМЕНДУЮ! Вперше в житті мала і повну анестезію і повну епідуральну. Був страх від почутого, що тяжко відходять від анестезії, щось марять. Нічого такого не було. Заснула і прокинулась/розбудили, як з глибокого сну (в першому випадку). А в другому - так професійно поставлений катетер, що вже після операції навіть не відчувала його в спині. Коли розказувала, що під час операції слухала музику, то ніхто не вірить. І це завдяки Юрію Володимировичу. Ще раз велике спасибі!

Іванна

Позитивний відгук
29.07.2023
Найкращий анастезіолого,2 кесерський перший раз був загальний наркоз на 2 вмови мене на спинальний,я дико хвилювалась і була перезбуджена та доза "шампанського" утихомирила мій страх від хвилювання але дуже рада що послухала Юрія Володимировича,враженння бомбезні,команда супер привітна і весела ставлення людське як до пацієнта а не до куска м'яса мені дуже полюбилось все я задоволена на всі 100500% прийшла б ще але вже мою сина та доньку♡

Юлія

Позитивний відгук
16.09.2022
Позитивна людина і хороший професіонал своєї справи. Великий плюс - з ним можна знайти спільну мову для психологічного комфорту, оскільки лікар дає вичерпні відповіді на усі запитання пацієнта.

Наталя Соболєва

Позитивний відгук
29.07.2022
Дякуємо вам з чоловіком за нашу третю донечку!!! Було четверте кесарське з загальним наркозом, все пройшло професійно та ідеально, і це перший кесарський розтин після якого я через 3 години сама встала ,почала ходити і майже нічого не боліло. Дуже веселий та позитивний чоловік,дуже вам вдячні!!

Марія

Позитивний відгук
18.12.2021
Дуже задоволена роботою лікаря-проводив епідуральну анестезію, незаважаючи на проблеми зі спиною(сколіоз 3го ступеню), все пройшло ідеально, без будь-яких наслідків, навіть найменших больових відчуттів в спині в післяпологовому періоді.

Ірина

Позитивний відгук
17.12.2021
Дуже позитивний та файний лікар !!!! Дужееее рекомендую як анастезіолога

Наталя

Позитивний відгук
21.11.2021
Чудовий анастазіолог!Позитивний,з ним і забув,що прийшов родити,намагається відволікти від страху перед родами!!!!Професіонал своєї справи!Дякую за цей позитив і підтримку!!!

Катя

Позитивний відгук
11.10.2021
Він прекрасний і як професіонал, і як людина!

Марія

Позитивний відгук
25.09.2021
Професіонал своєї справи - людина з великої літери!!! Дякую за професіоналізм, людяність, лікар випромінює позитив!!!

Світлана

Позитивний відгук
15.03.2021
Вдячна Юрію Володимировичу за його високопрофесійність, людяність і сердечність, які він виявив до моєї сестри лікуючи її.

Мар'яна

Позитивний відгук
20.02.2021
Юрій Володимирович, дуже професійний і відданий своїй справі лікар. Щойно заходить у палату, так зразу і випромінює позитив)) при наступному кесаревому розтині тільки до вас це 100%

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук