Маркін Леонід Борисович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Маркін Леонід Борисович займає 108 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Маркіна Леонода Борисовича залишено 1 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 1

Позитивних відгуків: 0

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 1

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Маркін Леонід Борисович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Маркіна Леонода Борисовича

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші)


Наталія

Нейтральний відгук
12.01.2021
Народжувала у 2014 році. Вагітність ідеальна, без ускладнень. Домовленість з професором про кесареве завчасно, були покази. Після розтину занесли дитині інфекцію, зазначивши внутріутробна, на 8 годину життя маленького почало зникати дихання, на щастя передали дитя на Орлика в реанімацію. З дитинкою все гаразд. Але Орлика повідомили, що таких внутріутробних не буває, це підчас пологів занесено. Дійсно, оплата на перед 1100 дол.Сша, палата індивідуальна, лікар-асистент, що супроводжувала мене після пологів повідомила що все оплачено і вона на зв"язку 24/7, всі планові процедури мені приходили робили і приносили всі необхідне ліки. Єдине підготовка грудей шукала сама і платила додатково.