Коржинська Роксолана Діонісівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Коржинська Роксолана Діонісівна займає 55 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Коржинську Роксолану Діонісівну залишено 4 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 4

Позитивних відгуків: 2

Негативних відгуків: 2

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Коржинська Роксолана Діонісівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Коржинську Роксолану Діонісівну

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Iрина

Позитивний відгук
20.09.2021
Найщиріша вдячність Роксоляні Діонізіївні - прекрасному Лікареві і чудовій Людині. Висока професійність у поєднанні з тонким умінням відчувати емоційний стан і вселяти оптимізм.

Ольга

Позитивний відгук
09.08.2021
Чудовий лікар!Всім рекомендую.Пані Роксоляна спостерігала мою вагітність з перших днів,професіонал своєї справи,можна було звернутися за порадою в любий час.На пологах підтримувала,відчувала ніби біля мене мама.Після пологів заходила в палату декілька разів на день.Народжувала 2 діток .Спостерігаюся у неї після пологів теж.Багато знайомих і родичів народжували ,всі дуже задоволені.Погані відгуки які пишуть,просто не вірю і напевно ті,що її знають теж не повірять.Чуйна,турботлива,професійна,найкраща!!!