Худий Петро Любомирович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Худий Петро Любомирович займає 55 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Худого Петра Любомировича залишено 4 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: 0677325932

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 4

Позитивних відгуків: 4

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Худий Петро Любомирович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Худого Петра Любомировича

Галина

Позитивний відгук
03.10.2023
Хочу залишити відгук про лікаря в якого я народжувала 27 вересня на чергуванні Петра Любомировича без домовленості.Це мої 2 природні пологи у терміні 40 тиж.Була проблема з заворотом матки яка не давала пройти головці,і в цей момент Петро Любомирович підійшов як професіонал своєї справи,дав мені час не тиснув психологічно не спішив а допоміг вставити на місце матку і зацекати щоб не було ускладнень .Без стимуляції і епідуралки завдяки Петру Любомировича народила здорову дівчинку.Він підтримував після пологів запитував як справи,аж до самої виписки.Я задоволена що народжувала саме у Худого Петра Любомировича,і рекомендую цього лікаря,не пожалієте! Це професіонал своєї справи ,вміє підтримати психологічно ,на оптимізмі ,не чинить психологічний тиск усю інформацію розказує і доносить щоб було зрозуміло.Я не жалію що попала на пологи саме до Вас.Ви лікар від Бога.На третю дитину тільки до Вас.Дякую Вам за народження здорової донечки вагою 3 .480 ,ріст 51 см.

Софія

Позитивний відгук
12.09.2023
Худий Петро Любомирович - лікар від Бога! Дуже йому вдячна за його допомогу, за справжній професіональний підхід до роботи! Пологи були дуже важкими, проходили дуже тяжко, бо було неправильне положення голови дитини. Коли вже 3 лікарі, що були додатково запрошені задля обговорення важкої ситуації з моїми пологами, проголосували за кесарів розтин, - Петро Любомирович відстоював до кінця пологи природнім шляхом й надавав мені таку можливість, не здавався до останнього. Дякуючи його професіоналізму та неабиякому досвіду, дитину з мене буквально "виштовхнути" чоловічою силою. Ще не кожен лікар знає куди і як правильно надавити, щоб виштовхнути дитину так, щоб не пошкодити її та не зламати ребра породіллі. Безмежно вдячна Петру Любомировичу за те, що я народила дитину без кесаревого розтину. Хочу окремо відмітити його турботу та людське ставлення до породіллі та її родичів. Я була вражена такою справжньою стурбованістю та щирим ставленням до мене після пологів. Петро Любомирович не один раз приходив до мене у палату, запитував як я себе почуваюсь, яке моє загальне самопочуття й перевіряв стан дитини. Дав багато додаткових корисних порад, які б мені знадобилися під час післяпологового періоду. Резюмуючи якість проходження моїх пологів, можу твердо сказати, що наступну дитину я б також прийшла б народжувати до Петра Любомировича.

Медвідь гадина

Позитивний відгук
07.06.2022
Лікар від БОГА дав можливість стати мені бабусею

Оленка Львів

Позитивний відгук
20.07.2021
Хочу висловити подяку лікарю та справжньому професіоналу своєї страви Худий Петро Любомирович Ще до вагітності познайомилась з цієї чудовою людиною. Протягом вагітності лікар консультував та підтримував мене, тому 9 місяців пройшли легко і без проблем. Перед пологами лікар поклав мене у стаціонар щоб я була під контролем, адже термін родів минав і вагітність була другою Кожного дня Петро Любомирович відвідував мене у палаті і постійно стежив за моїм самопочуттям і станом дитини. Перед пологами в мене не було жодного страху, адже я повністю довіряла лікарю. Знала шо все пройде добре. Самі пологи минули вдало. Лікар постійно був біля мене. Підтримував та допомагав у всьому. Незабаром на світ з’явився наш синочок. В післяпологову палату лікар постійно заходив і цікавився моім самопочуттям. Постійно стежив як проходить моє відновленні після пологів. Дуже задоволена вибором саме цього лікаря! Всім раджу! Не сумнівайтесь - Худий Петро Любомирович справжній професіонал і чудова людина! Зажди підтримає і порадить. Заспокоїть і настроїть на позитив. Дякуємо, вам, наш лікарю! Ви подарували нам найбільше щасття