Грицишин Богдан Русланович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Грицишин Богдан Русланович займає 31 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Грицишина Богдана Руслановича залишено 8 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 8

Позитивних відгуків: 8

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Грицишин Богдан Русланович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Грицишина Богдана Руслановича

Христина

Позитивний відгук
21.03.2024
Народжувала у Богдана Руслановича 18.10.2023 року синочка,шляхом КР Все пройшло добре,лікар дуже позитивний і хороший,дякую йому за його підтримку це було дуже важливо, вміє правильні підібрати слова☺️ Рекомендую,будете дуже задоволені)

Світлана

Позитивний відгук
04.01.2024
Дуже дякую лікарю за донечку, яку ми так довго чекали. Ми з лікарем мали справи з 28 тижнів. Приходили на консультації нам давав рекомендації, як підготуватися до пологів та допомагав у пологах.

Жанна

Позитивний відгук
19.12.2023
Народжувала в Богдана Руслановича в грудні 2023року. Роди пройшли добре. Рекомендую!

Діана

Позитивний відгук
29.10.2023
Народжувала в Богдана Руслановича 18.09.2023 року свого першого синочка. Підготував мене до пологів. Під час пологів все розказував. Казав, що має робити чоловік. Весь час на телефоні і давав хороші рекомендації. Дуже хороший лікар, рекомендую!

Мирослава

Позитивний відгук
15.03.2023
Грицишин Богдан Русланович хороший лікар та хороша уважна та легка у спілкуванні людина, народжувала 20.10.22р. синочка шляхом КР , дякую лікарю за індивідуальний підхід . Професіонал своєї справи, дякую лікарю!

Марія

Позитивний відгук
14.02.2023
Народжувала у Грицишина Богдана Руслановича дуже задоволена пологами які пройшли легко комфортно і без швів. Лікар професіонал своєї справи, розумний, дуже позитивний з таким лікарем дуже легко і комфортно. Надзвичайно хороша людина. Це були пологи можна сказати в кайф.

Олена

Позитивний відгук
08.02.2023
Дуже вдячна Грицишину Богдана, який приймав пологи, які пройшли легко та комфортно. Я дуже боялася та переживала. Лікар заспокоював та все розказував. Навіть чоловік відмітив, що лікар легкий у спілкуванні. Компетентний, фаховий та розумний.

Іванна

Позитивний відгук
16.01.2023
Народжувала у Богдана Русланович 09.12.22 року. Це були мої другі пологи, які пройшли для мене дуже легко. Дякую лікарю за підтримку, професіоналізм та допомогу на пологах. Після пологів приходив кожного дня та давав рекомендації. Рекомендую цього лікаря.

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук