Гринчук Соломія Ярославівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Гринчук Соломія Ярославівна займає 39 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Гринчук Соломію Ярославівну залишено 6 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 6

Позитивних відгуків: 6

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Гринчук Соломія Ярославівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Гринчук Соломію Ярославівну

Ольга

Позитивний відгук
02.03.2022
Соломія Ярославівна - талановитий, прогресивний хірург із сучасним підхом до проблеми, а також прекрасна людина.Неймовірно відана своїй справі, та кожному пацієнту.  Приношу велику подяку за кваліфіковано надану консультацію та своєчасне вирішення мого питання. Без сумнівів, Гринчук Соломія Ярославівна - найпрофесійніша з гінекологів, до котрих доводилось звертатись

Ірина

Позитивний відгук
02.12.2021
Чудова лікарка! Завдяки Соломії Ярославівні у нас є наше маленьке Сонечо, хоч багато львівських "світил" не змогли допомогти. Вона правильно поставила діагноз і призначила лікування. Вже плануємо другу вагітність і знову звернулися до Гринчук С.Я., бо , як каже лікарка: "В 21 столітті не можна вагітніти випадково!" :)

Діана Малець

Позитивний відгук
15.06.2021
Дуже хороший лікар, розумна , уважна , професіонал своєї справи і при цьому чуйна та розуміюча. Можна звернутись з будь-яким питанням і отримати належне лікування та діагностику. Вже не одну патологію з нею успішно вилікували, дуже рада що знайшла свого лікаря!

Ірина Федь

Позитивний відгук
14.02.2021
Ввічливий, делікатний і відкритий лікар. Все мені доступно пояснила, оглянула і відповіла на всі мої запитання. Дякую!

Мирослава

Позитивний відгук
09.02.2021
Прекрасна лікарка, відповідальна, чуйна, уважна до деталь. Дуже рекомендую!

Олена Смілка

Позитивний відгук
08.02.2021
Хочу виразити величезну подяку Соломії Ярославівні!!! Дуже компетентний і відповідальний лікар-хірург в своїй справі! Доктор одна з наййкращих, до кого мені довелось звертатись за мої 45 років життя

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук