Федорощак Ігор Михайлович - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Федорощак Ігор Михайлович займає 48 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Федорощака Ігоря Михайловича залишено 5 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: 0977727508

Facebook лікаря: https://www.facebook.com/profile.php?id=100003186122618

Instagram лікаря: @doc_fedoroshchak

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 5

Позитивних відгуків: 4

Негативних відгуків: 1

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Федорощак Ігор Михайлович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Федорощака Ігоря Михайловича

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Ева

Негативний відгук
12.03.2024
Лікар якийсь без такту і повернутий на релігії, що виглядало непрофесійно на прийомі у місті Новий Розділ. Прийшла вперше задля якісного призначення КОК. Дізнався, чому я хочу цей метод. Я пояснила, що просто, як контрацепцію перед одруженням. А він почав грузити особистими питаннями, чому мені принципові статеві контакти після одруження, що в сучасному світі це не є чимось важливим, що кок це також абортивно і церква це не схвалює, наче я якась непослідовна. Я впріла з молодого чоловіка. Таке ніби його думки хтось питався. Ну прям, на урок християнської етики попала. Почав мені впарювати якийсь календарний метод контрацепції, з якого можна в нього пройти навчання з чоловіком. Я так зрозуміла, що потім і народити в нього через такі «надійні» методи. Одним словом неприємні враження і видно, що лікар любить гроші. Потім через таких кадрів люди самі собі регулюють КОК, а не з допомогою лікаря. Це добре, що після нього мала чудовий досвід з іншою лікаркою, супер тактовною і професійною. А не отаке затуркане, що хоче виправляти погляди молодим дівчатам, на що не має жодного права!

Тіна

Позитивний відгук
31.08.2022
Щаслива, що ми обрали саме Ігора Михайловича! Все пройшло ідеально! Прекрасна команда у лікаря! Лікар не лише якісно провів кесарив розтин, а й після операції навідував мене і турбувався станом! Це безцінно!❤️ Щиро усім рекомендую❣️

Наталія

Позитивний відгук
08.07.2022
Ігор Михайлович - це найкращий лікар , якого я зустрічала. Народжувала у нього третю дитину, і дуже шкодую , що доля не звела мене з лікарем Федорощак раніше. Пологи прийшли просто на вищому рівні- без болю ( народжувала з епідуральною анестезією), швидко , без розривів. Ігор Михайлович- дуже уважний, завжди на зав’язку, все порадить, навіть показує як дихати на потугах. Я в захваті! Всім рекомендую ! У мене від пологів з лікарем Федорощак І.М. Залишилися тільки позитивні і приємні спогади

Олена

Позитивний відгук
03.02.2022
Народжувала в грудні 2020р. Враження лише найкращі. Розкажу про свої пологи і Ігоря Михайловича в Львівському перинатальному центрі. Взагальному дуже задоволена всім. Пологи почались вночі ( відійшли води), подзвонила лікарю, він сказав їхати в пологовий, приїхали сказали що наш лікар Федорощак, черговий оглянув, підтвердив що це початок пологів і відправив в родзал. Там до мене постійно підходили лікарі ( раз в пів години то точно) перевіряли серцебиття дитини і мене дивились. Зранку прийшов Ігор Михайлович, оглянув, склали план пологів. Щодо анестезії ( дуже хотіла і можна було зробити) то покликали анестезіолога, вкололи. Вся команда лікарів, акушерів, неонатологів, медсестер і санітарок просто супер. Всі дуже добрі, дбайливі і дуже гарне відношення. При пологах таке враження що не я народжую а вся команда)) всі задіяні і всі дуже стараються! Після пологів переводять в палату ( в моєму випадку трьохмісна) в кожній є душ, туалет, умивальники. Біля кожного ліжка є кнопки виклику акушера або дитячого лікаря. Кожного дня оглядали дитину і маму, є лактолог яка також гарно навчила прикладати до грудей.

Ірина Тимошенко

Позитивний відгук
19.02.2021
Прекрасний лікар!! Словами не передати наскільки я вдячна і наскільки все пройшло чудово! Я маю з чим порівняти, бо народжувала в друге. Перший раз я народжувала в мед інституті в Солощенка, а другий раз в Ігора Михайловича. І коли після перших пологів я місяць не могла ні сидіти ні ходити нормально, мене розрізали, зашили як не будь, після чого шов болів і тягнув ще 2 роки, то після других пологів я встала і пішла) і мене ідеально почистили ( я навіть дзвонила до своєї лікарки і питала чи це нормально що через три дні після пологів немає крові, хоч після перших - кровило місяць, вона сказала, що це добре, бо мене добре почистили), мене нічого не боліло! Оскільки був карантин і партнерські пологи були заборонені, чоловіка поруч не було, але Ігор Михайлович замінив мені всіх) Його турбота, підтримка і гарний настрій а головне професіоналізм, зробили мої пологи прекрасними) в порівнянні з першими, хочеться спитати, а так можна було?) щиро раджу УСІМ!!! Я дуже прискіпливо до всього ставлюсь! Але в мене не було шансу до чогось придертись) Якщо заплануємо ще діток, то знаю точно в кого народжуватиму) Велике дякую!