Чегринець Наталя Олександрівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Чегринець Наталя Олександрівна займає 50 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Чегринець Наталю Олександрівну залишено 5 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Чегринець Наталя Олександрівна - лікар гінеколог - фото

Освіта лікаря: Львівський державний медичний інститут, 1995 р.

Категорія лікаря: Вища – акушерство та гінекологія

Працює у пологову будинку (роддомі): КНП "Пологовий клінічний будинок №1 міста Львова"

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 5

Позитивних відгуків: 4

Негативних відгуків: 1

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Чегринець Наталя Олександрівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Чегринець Наталю Олександрівну

Сортування відгуків:

Всі відгуки (найновіші) | Позитивні відгуки | Негативні відгуки

Олена

Позитивний відгук
02.02.2024
Наталя Олександрівна фаховий хірург, завжди впевнена у своїх діях лікарка. Два рази мала кесарський розтин, кожного разу все ідеально, бо була в її надійних руках.. Маю дві дівчинки, завжди з вдячністю пам'ятаю. Олена, Червоноград.

Соболєва Наталія Сергіївна

Позитивний відгук
29.07.2022
Довго обирала лікаря у Львові,так як повинно було бути 4 кесарське з загальним наркозом, і потрібен був надійний хірург. Наталя Олександрівна повністю виправдала мої сподівання, донечка народилась 9 балів по Апгар,з нею все добре. Я після операції дуже швидко відновлююсь. Тому дуже вам дякую від усієї нашої родини, ви дуже професійний лікар та чудова приємна людина!

Оксана

Негативний відгук
16.03.2021
У мене запитання, чому моя дитина померла при загадкових обставинах під час родів, коли вагітність протікала ідеально? Бог тобі суддя Чегриненець!

Марічка

Позитивний відгук
25.01.2021
Щиро вдячна Наталі Олександрівній за синочка!Народжувала 14.01.2021.Пологи пройшли успішно,незважаючи на тяжку ситуацію Наталя Олександрівна діяла швидко і оперативно !Дуже висококваліфікований фахівець ,на консультаціях завжди давала хороші поради!Кожного дня відвідувала ,слідкувала за моїм станом,хоча це було кесарів розтин,відходжу легко!!Щиро дякую всій команді! Однозначно рекомендую цього лікаря!!!!

Марічка

Позитивний відгук
25.01.2021
Щиро вдячна Наталі Олександрівній за синочка!Пологи пройшли успішно,незважаючи на тяжку ситуацію Наталя Олександрівна діяла швидко і оперативно !Дуже висококваліфікований фахівець ,на консультаціях завжди давала хороші поради!Кожного дня відвідувала ,слідкувала за моїм станом,хоча це було кесарів розтин,відходжу легко!!Щиро дякую всій команді! Однозначно рекомендую цього лікаря!!!!