Білик Уляна Євгенівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Білик Уляна Євгенівна займає 13 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Білик Уляну Євгенівну залишено 15 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 15

Позитивних відгуків: 15

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Білик Уляна Євгенівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Білик Уляну Євгенівну

Надя

Позитивний відгук
20.05.2023
Велика подяка і шана Уляні Євгенівні! У мене була не проста вагітність, але народився син. Усе чудово завдяки цій чудовій лікарці! Вона - неймовірна!

Маряна

Позитивний відгук
11.05.2023
Дякую Уляні Євгенівній за синочка! Лише завдяки Їй я народила його !!! Надзвичайно розумна і мудра жінка і лікар!!! Дякую !!!

Ганна

Позитивний відгук
06.10.2022
Дякую лікарю Білик Уляні за професіоналізм , чудове ставлення до пацієнта . Я зробила у доктора пластику геніталій, бо це була моя після родова травма. Усе вийшло так , що я несполівалась - бездоганно! Вана молодець.

Юлія

Позитивний відгук
29.09.2022
Подяка Уляні Євгенівній за фаховість і чуйне серце . Я звернулась з приводу , що немогла вдруге завагітніти. Знайшли поліп, при якому вагітність ненастане, мені його забрали. Через 4 місяці я завагітніла! Зараз я небоюсь уже, бо поруч Уляна Євгенівна,я в надійних руках.

Дорощак Марта

Позитивний відгук
16.08.2022
Велике дякую Уляні Євгенівній за те що маю двох синочків.Вона лікар професіонал своєї справи,добра, щира прекрасна жінка.Я довго не могла завагітніти але завдяки правильному лікуванні я завагітніла.Рекомендую всім прекрасного лікаря Уляну Євгенівна.Дякую вам

Катерина

Позитивний відгук
04.04.2022
Дякую Уляні Євгенівній за народження мого сина, вчора я стала матір’ю ! Я з Ірпеня, приїхала у важкому стані, але завдяки лікарю я прийшла до тями і маю дитя! Це неперевершена людина, професіонал і щирість !

Галина Тибор

Позитивний відгук
09.02.2022
Пройдено нелегкий курс лікування і операція, але це все було того варте, бо результат- вагітність. Так бажана у нас з чоловіком! Спеціаліст своєї справи,

Олена

Позитивний відгук
03.02.2022
Дякую Уляні Євгенівній за синочка, який сьогодні народився! Вагітність проходила нелегко, перехворіла kovid , але завдяки лікареві усе добре. Ви найкраща!

Наталя

Позитивний відгук
23.10.2021
Рекомендую Уляна Євгенівну! Лікар за покликанням! Побільше б таких докторів!

Олександра

Позитивний відгук
18.09.2021
Розум , професіоналізм і краса- усе присутнє у Уляни Євгенівни! Я маю двох хлопців, завдяки їй!

Вікторія

Позитивний відгук
08.09.2021
Задоволена безмежно! Проблеми були , чи малі, навіть інші доктори розводили руками, незнаючи, що зі мною! А прийшовши на прийом до Білик У.Є , я зрозуміла, що я невмираю, а мені просто небув поставлений діагноз, з якого потрібно було починати моє лікування, відповідно і мої проблеми з вагітністю, регулярними місячними - відновились! Дуже вдячна лікарю, добре що Вона є!!! Рекомендую

Алла

Позитивний відгук
18.08.2021
Я завдяки Уляні Євгенівній заново народилась! Ендометріоз, кровотечі, болі- мене пролікували ( операція+ таблетки) і я планую навіть вагітність! Я щаслива жінка ! Це надзвичайно розумна лікар!

Соломія

Позитивний відгук
13.08.2021
Я обстежують у Уляни Євгенівноі , щорічно раз у рік. Цього року виявили у мене проблеми з шийкою матки, без жодних симптомів. Дякуючи їй , усе вчасно, прооперевана, живу і дякую лікарю Білик У.Є , що усе було зроблено вчасно !!! Обстежуйтесь! І бажаю вам зустріти таких розумних докторів, як я!

Мар’яна

Позитивний відгук
01.08.2021
Народила три дні назад, стояла на обліку по вагітності у лікаря Білик У.Є ! Це дуже не проста вагітність у мене була, загроза викидня, токсикоз, нирки , але вона з усім справилась, звичайно я виконувала її назначення . Людина за покликання доктор , своєї справи! Рекомендую Уляна Євгенівнау!

Ірина

Позитивний відгук
25.07.2021
Мені поталанило , що я лікувалась і народила у Білик Уляни Євгенівни свою донечку! Фахівець своєї справи! Розумна , тактовна і людяна!

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук