Бех Світлана Василівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Бех Світлана Василівна займає 59 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Бех Світлану Василівну залишено 3 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 3

Позитивних відгуків: 3

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Бех Світлана Василівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Бех Світлану Василівну

Світлана

Позитивний відгук
04.04.2023
Від щирого серця хочу подякувати чудовій лікарці Бех Світлані Василівній за професіоналізм і відданість своїй справі, які допомагають їй виліковувати безліч недуг у жінок і повертати їм здоров'я та щасливе життя. Як і багато моїх знайомих, мене лікувала та оперувала Світлана Василівна. Я себе чудово почуваю, за що їй безмежно вдячна. Окрім того, що ця жінка - кваліфікований спеціаліст, вона ще відповідальна, доброзичлива, терпелива та лагідна людина. З легкістю приходжу до лікарки на планові обстеження.Рекомендую усім, кому потрібна дійсно хороша лікарка. Світлані Василівній бажаю здоров'я, щастя, миру, поваги від людей і Божої ласки.

Світлана

Позитивний відгук
04.04.2023
Від щирого серця хочу подякувати чудовій лікарці, Бех Світлані Василівній, за її професіоналізм та бездоганну відданість своїй справі.Завдяки цьому вона вилікувала безліч недуг та повернула жінкам здоров'я і щасливе життя.У Світлани Василівни лікувалися багато моїх знайомих, котрі вдячні їй за своє одужання. Мене теж лікувала і оперувала Світлана Василівна і я себе чудово почуваю. Окрім того, що ця жінка - кваліфікований спеціаліст, вона ще відповідальна, доброзичлива, терпелива, ввічлива і лагідна людина. Я з легкістю йду до неї на планові обстеження Рекомендую усім, кому потрібна допомога кваліфікованого, розумного лікаря. Щиро бажаю Світлані Василівній здоров'я, щастя, поваги від людей та Божої ласки!

Маріанна Гера

Позитивний відгук
21.01.2021
Навіть я не надіялася, що ще бувають такі лікарі! Людяна, уважна, надзвичайно професійна. Весь персонал, що допомагав робити мені чистку ендометрію-дуже здивували мене,в хорошому розумінні цього слова! Пані Світлана - найкращий лікар, яких я зустрічала!