Ач Соломія Богданівна - лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Ач Соломія Богданівна займає 34 місце у рейтингу лікарів гінекологів Львова. Про лікаря-гінеколога Ач Соломію Богданівну залишено 7 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків: 7

Позитивних відгуків: 7

Негативних відгуків: 0

Нейтральних відгуків: 0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Ач Соломія Богданівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Відгуки про лікаря - Ач Соломію Богданівну

Олеся

Позитивний відгук
16.03.2024
Соломія Богданівна - прекрасний спеціаліст. Загалом дуже хороші умови, ставлення лікарів та медсестер. Попри невтішні діагнози все пройшло прекрасно. Велике ДЯКУЮ усьому персоналу та особисто пані Соломії)!!

Марія

Позитивний відгук
02.11.2023
Народжувала в жовтні у Соломії Богданівни. Прекрасний спеціаліст а головне - дуже хороша і чуйна людина. Я дуже рада, що Соломія Богданівна привела нашу донечку в світ. Це таке чуда і така радість. Під її опікою почуваєшся спокійно і впевнено. Що ще потрібно для комфортних і успішних пологів). Велике дякую!

Ірина

Позитивний відгук
03.09.2023
Народжувала в серпні 23 року. Дуже рада і щаслива, що потрапила саме до Соломії Богданівни. Надзвичайна і енергетична людина. В неї легко народжувати. Ловила весь час себе на думці що відчуваю себе у безпеці. Велике-велике дякую!!!1

Христина

Позитивний відгук
08.08.2022
Щаслива, що народжувала саме в Соломії Богданівної. Знайшла за рекомендацією. До цього перечитала багато відгуків про лікарів і боялася не помилитися. В мене донечка була велика при народженні (4.200). Але завдяки Соломії Богданівні все пройшло добре, малеча народилася здоровою ❤️ тепер і я рекомендуватиму, як чудового лікаря, що завжди на зв'язку, заспокоїть, коли потрібно, відповість на усі запитання

Марта

Позитивний відгук
07.06.2021
Народжувала у Соломії Богданівни двох донечок природнім шляхом, сестра народжувала двічі (кесарів). Ми обоє дуже задоволені!Компетентна, уважна, привітна. Легко знаходить спільну мову з пацієнтами. Було відчуття повного взаєморозуміння, підтримки і звичайно професійності. Дякуємо за все!

Тетяна Бербеца

Позитивний відгук
01.02.2021
Вправний фахівець завдяки її зусилям на світ появилось двоє моїх синочків 2015і 2020.Щиро Дякую за розуміння підтримку і терпіння які Соломія Богданівна проявила під час нашого спілкування.Побільше б таких кваліфікованих працівників у нашу медицину

Ірина Ф

Позитивний відгук
31.01.2021
Ач Соломія Богданівна - справжній професіонал. Народжувала у неї своїх двох синочків) Ми з чоловіком дуже задоволені її роботою, все на вищому рівні. Якщо зберемось на третю дитинку, то обов'язково звернемось тільки до Соломії Богданівни.

Напишіть свій відгук про лікаря

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук